(Zdroj: Herminapress.cz ) 13x FOTO

Kateřina Brožová na roli královny hned kývla. Vždyť, která z žen by nechtěla být alespoň na chvíli panovnicí?

V pohádkách se Kateřina Brožová objevuje docela často. Jak říká, má ráda poetické příběhy, které končí dobře, a tak není divu, že se objeví i v chystané česko-slovenské pohádce Když draka bolí hlava coby královna.

„Moc se mi líbil scénář, přivítala jsem i to, že se setkám se slovenskými kolegy, pak se vytvořila kolem filmu, který jsme začali točit už v březnu a dokončíme ho v červnu, i výborná parta lidí, kteří na něm dělali a dělají, takže u mě spokojenost. Na roli jsem kývla s chutí, která z žen by nechtěla být alespoň na chvilku královnou? Já nejsem výjimka, takže ano, vzala jsem jí ráda. I proto třeba, že mám i skvělého manžela, tedy pana krále, kterého hraje Mirek Šimůnek a krásnou a šikovnou dceru, princeznu, Zuzanu Žákovou,“ uvedla na kostýmní zkoušce Kateřina Brožová.

V dobrém rozmaru se představil i pan král. Mirek Šimůnek sice odrůstá rolím prince, ovšem, jak tvrdí, čas nikdo nezastaví a být králem je také paráda. Filmový debut si v pohádce Když draka bolí hlava odbývá i dcera herce Zdeňka Žáka, Zuzana. „Jasně, že jsem na tu roli kývla. A co bylo zatím pro mě nejtěžší? Zhubnout! Kurpulentní princezny se prostě nenosí, takže jsem se rozhodla shodit deset kilo a zatím je polovina dole. Takže mám před sebou ještě další úbytek a pak snad budu už princezna podle svého a hlavně diváckého gusta,“ se smíchem uvedla na kostýmové zkoušce Zuzana Žáková.

Důležitou složkou filmu jsou i písničky renomovaných autorů mj. Vaša Patejdla, Michala Davida, Igora Timka a dalších a také duety Karla Gotta, které nazpíval s dcerou Charlottou a Kamilou Magálovou. Premiéra pohádky by měla proběhnout po prázdninách, zhruba v říjnu letošního roku a kromě zmíněných protagonistů se v ní objeví i další známé tváře, třeba Ján Koleník, Osmany Laffita, Zuzana Maurery, Miro Noga a řada dalších.
 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

12. 4. 2018 12:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.