(Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Kateřina Hrachovcová prozradila, co nechutného našla v salátu!

Herečka Kateřina Hrachovcová přišla do restaurace La Bottega na křest knížky Prague Cuisine. Mezi tolika gurmány frčela samá kulinářská témata a proto i Kateřina přispěchala s historkou, co našla v salátu ze Zlína. Budete se divit!

„Na divadelním zájezdu ve Zlíně jsem si dala salát. Do teď si to živě pamatuju. Našla jsem v něm velikej ukrouhnutej umělej nehet,“ šokovala Hrachovcová a přidala ještě zkušenost s moučnými červy v pralese. „Když jsem byla v pralese, měla jsem možnost držet velikýho moučnýho červa. Ale snědl ho někdo jinej a byl za velkého hrdinu. Pro legraci bych ho klidně snědla taky, jenom už na mě nezbylo,“ říká posmutněle Kateřina.

Kateřina  doma prý moc nevaří, je to k ničemu. „Doma vařím pořád míň. Zjistila jsem, že to je zbytečné a že se to nesní. Můj muž to musel jíst, aby mi udělal radost. On je ale pořád v práci a doma skoro nejí,“ vysvětluje Kateřina. „Když odjedu na pár dní na zájezd, prosí mě, abych nic nevařila, že se o sebe postará. Asi je to tak lepší,“ krčí rameny herečka. 

Knihu o restuaracích kvitovala. Na zájezdech na jídlo do podniků  chodí s hereckými kolegy často.

 Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

 

29. 5. 2015 15:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.