Hledat rozdíly netřeba. Na obou fotografiích je herečka Kateřina Kaira Hrachovcová. (Zdroj: FTV Prima/Mafra-Petr Kozlik ) 5x FOTO

Kateřina Kaira Hrachovcová nafotila krásná umělecká fota. Zato v seriálu Přístav má ránu!

Kateřina Kaira Hrachovcová má v primáckém seriálu Přístav v roli Mileny osobitý styl chování i oblékání. Ale podívejte se také na Kaiřiny civilní fotky, na nichž vypadá o dvacet let mladší.

V seriálu Přístav se momentálně natáčí film. A právě v něm si zahraje Milena (Kateřina Kaira Hrachovcová). Protože má představovat vesnickou ženu, podle toho je i oblečená – šátek na hlavě, svetr, nechybí tepláky a zástěra.

„Má figura Mileny v seriálu je svým způsobem absurdní a tomu odpovídá i to, jak chodí oblékaná - po svém, ale nejlépe, jak umí. Říkám, že kostým dělá herce. A tyto kostýmy jsou skvělé a i díky nim se mi Milena moc dobře hraje. Mileně se nelíbí, když má hrát v komparsu vesnickou ženu a má mít na sobě tepláky. Mně jako Kaiře to ale nevadilo, protože kostým i v tomto případě dotvářel roli. Měla jsem navíc silné brýle, přes které jsem skoro vůbec neviděla, což s sebou neslo docela legrační momenty,“ vysvětlovala Hrachovcová, která v tomto převleku vypadala mnohem starší. 

Naprosto úchvatně herečka naopak vypadala při nedávném focení pro magazín MF DNES.

„Fotky vznikly k rozhovoru a vypovídaly o mně stejně jako jeho text. Focení bylo moc příjemné a přirozené, s týmem, který na něm pracoval, jsme se domluvili, že si přinesu oblečení podle své představy a na místě vymyslíme, jak budou fotky vypadat, a doladíme detaily. Výsledek se mi moc líbí. Na fotkách nejsem v žádné roli, tohle jsem skutečná já, tak se opravdu cítím, ty fotky stejně jako text jsou o mně jako o ženě, o člověku,“ říká o fotkách Kateřina Kaira Hrachovcová. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

9. 2. 2016 16:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.