Herečka Kateřina Macháčková (Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Kateřina Macháčková ujíždí na sladkostech. Hrozí herečce cukrovka?

S grácií a noblesou si tyká a dokáže si užívat slastí života. Včera třeba decentně otestovala dortíky v Café MODI a zapíjela je kávou s pořádnou čepicí šlehačky.

„Přiznávám, sladké můžu. Před pár dny lékař při kontrolním testu zjistil, že mi cukrovka nehrozí, takže se nemusím příliš omezovat a mohu si semtam dopřát nějakou tu dobrotu. Ovšem pozor, nejsem jen skladkojedlík, ale i milovnice masa. Takže steak a po něm dortík, to je skvělá kombinace,“ vysvětlila s úsměvem své stravovací návyky herečka Kateřina Macháčková (66), která byla ve zmíněné kavárně kmotrou audioknihy Ruku na srdce, náhody existují herce, moderátora, muzikanta a nově i spisovatele Petra Rajcherta (47).

„Je to šikula, který zvládá řadu řemesel. Hráli jsme spolu v Životě na zámku, vím, že je i výborný moderátor a teď i autor knihy a audioknihy, kterou si sám namluvil. Je to kamarád a proto jsem tu nemohla chybět,“ doplnila Macháčková. Na křest ovšem nebyla sama. Další „sudičkou“ byla Rajchertova manželka Bára Srncová a třetí, ovšem ne co do pořadí, i další herečka Simona Stašová (61).

„Já jsem tu knížku četla a klobouk dolů, moc se mi líbila. Vím dokonce i to, že by si Petr přál, aby dostala i filmovou podobu a jak mi řekl, měl by i pro mě roli. Jenže má to jeden háček. Natočení filmu by bylo určitě hodně drahé. Jsou tam totiž scény, které by si vyžádaly dost vysoké náklady, ale uvidíme,“ nechala se slyšet Stašová. 

„Simona má pravdu. Je tam třeba letecká katastrofa, výbuch sopky na ostrově a řada dalších dramatických scén, takže náklady by zřejmě český producent neunesl. Proto chci knížku nechat přeložit a poslat do Hollywoodu, a to myslím smrtelně vážně. Když si něco zamanu, tak za tím jdu a tenhle pokus nevzdám,“ kategoricky sdělil Rajchert za souhlasného přikyvování manželky.

„Když si něco usmyslí, tak nepoleví, dokud nebude znát výsledek. Je to sice otázka budoucnosti, ale nic není nemožné, počkejme. Čas ukáže,“ doplnila Bára Srncová (46) a pak všechny kmotry spolu s autorem pokřtili dílo speciální kávou MODI.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

24. 3. 2016 14:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.