(Zdroj: Herminapress.cz ) 10x FOTO

Kateřina Macháčková z Života na zámku: Stala se po třetí babičkou a roli si užívá!

Herečka Kateřina Macháčková je poslední dobou babičkou na plný úvazek, když se jí před čtvrt rokem narodila třetí vnučka Ema.

„Snažím se s ní být hodně často. Už se překuluje a rostou jí zoubky, je kouzelná. Příroda a děti, to je zkrátka balzám. Do toho trocha divadla a trocha televize a program mám celkem nabitý,“ svěřila se herečka, kterou diváci znají hlavně ze seriálu Život na zámku. Vnučka Ema by prý teoreticky mohla kráčet v jejích stopách. „Synovi jsem být hercem zakazovala, protože si myslím, že pro kluka to úplně není. Je to těžké povolání. Kde nepadají góly a nedělá se to na metry, tak je to hrozně subjektivní a je tam také spousta křivd. Ale je pravda, že pro holky ta umělecká sféra není nejhorší,“ připouští Macháčková a směje se, že když bude nejhůř, může být z Emy modelka.

Macháčková prý ze slavného seriálu Život na zámku své kolegy stále potkává. „Teď jsem se asi po roce viděla s Tomášem Töpferem, točili jsme spolu na Barrandově. S Káťou Hrachovcovou jsem se také párkrát viděla, no a pravidelně se scházím s Vydrovými, protože jsme skoro příbuzní.“

Macháčková se objevila v Tančící kuchyni, kam ve prospěch Konta bariéry přišla zasednout do poroty. Hodnotily se guláše, které navařily přítomné celebrity. „Když jsem byla mladší, vaření byla nutná povinnost. Potom šly děti z domu a já skoro nevařila, měla jsem pocit, že to je ztráta času. Hlad jsem řešila chlebem s máslem. No ale teď začalo období, kdy nemám problém si sama pro sebe vyvářet. Nelením a v neděli ráno si třeba upeču k snídani bábovku,“ překvapila Macháčková, která prý často také vaří s dcerou. „Nedávno jsme dělaly vietnamskou polévku pho. Šest hodin jsme dělaly vývar a stálo to za to, protože byla nejlepší, jakou jsme kdy jedly. Ve Vietnamu jsem ji jedla snad třicetkrát, protože oni to jedí ráno, v poledne a večer. No a ta naše, ta byla brilantní,“ pochlubila se světem protřelá herečka a s Marií Tomsovou diskutovaly o tom, zda soutěžící celebrity dělají guláš správným postupem.

Macháčková ochutnávala a přiznává, že postavu už si nehlídá. „Teď jsem trochu přibrala. Jsem víc unavená, takže asi šetřím síly. Méně chodím a je to znát. Navíc jím k snídani řecké jogurty, což taky není dobré, protože jsou moc tučné,“ přiznává herečka.

 

 

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

3. 5. 2015 09:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.