(Zdroj: Herminapress.cz ) 15x FOTO

Kateřina Průšová: Potomek nebo svatba nejsou na pořadu dne

Miss České republiky 2002, modelka Kateřina Průšová se volným tempem stahuje z předváděcích mol. Sice je, podle svých slov, stále aktivní, ale spíše vystupuje na menších akcích a více se věnuje pořádání a organizaci přehlídek

„Věk nezastavíte, to je jedna z mála spravedlivých věcí, které postihnou každého. Ne, že bych s modelingem skončila úplně, ale bude mi dvaatřicet, takže přemýšlím trošku jinak, než před deseti lety. Jednou se třeba vdám a budu chtít potomka, takže své priority malinko měním. Ovšem pozor, dítě nebo svatba nejsou zatím na pořadu dne, i když přítele mám,“ s úsměvem řekla Kateřina, která si včera poprvé oficiálně vyzkoušela svoji novou roli. Na akci v hotelu Jalta byla spolu se svým manažerem Petrem Svobodou moderátorkou módní přehlídky s názvem Cesta kolem světa aneb Jaro, léto 2015. A nutno dodat, že rozhodně nezklamala.

„Je to fajn a baví mě to, ale úplný nováček nejsem. Moderovala jsem už pár akcí, třeba několik plesů, ta dnešní je ale tak říkajíc větší oficiální premiérou, protože jsou tu média,“ vysvětlila Kateřina Průšová.

Novinky pro letošní jaro a léto, třeba plavky nebo i svatební šaty, nabídly početným hostům akce více či méně známé modelky, mj. Taťána Makarenko nebo Eliška Bučková.

„Já už jsem delší dobu plavky nepředváděla stejně jako prádlo, ale před létem jsou trendy v tomhle oblékání vítané. Raději jsem ovšem měla na sobě ty svatební šaty, v nich si připadám jako princezna. Ale určitě není to žádná generálka na svatbu, ale zatím jen a pouze práce. Kdoví ovšem, jak to bude za nějaký čas,“ uvedla Eliška Bučková.

20. 3. 2015 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.