(Zdroj: Herminapress.cz ) 15x FOTO

Kateřina Sokolová a Dara Rolins ví, kam se jít obléknout

Za účasti předních českých celebrit proběhlo oficiální otevření první prodejny značky Hugo v České republice, spadající do rodiny Hugo Boss. Originální designové kousky značky Hugo naleznete v 1. patře nákupního centra Palladium. Módní skupina Premium Fashion Brands tak rozšířila svoje portfolio značek, mezi které patří i Geox, Armani Jeans, Trussardi Jeans, Versace Jeans a multi-brand s obuví a doplňky Beltissimo.

Prodejnu symbolicky otevřely přestřižením pásky zpěvačka Dara Rolins, slovenská country manažerka Premium Fashion Brands Soňa Skoncová a spolumajitelka Premium Fashion Brands, Jana Jusnová. Přípitku a prozkoumání kolekce v obchodu se zúčastnila i modelka Kateřina Sokolová, Česká Miss World Natálie Kotková, Česká Miss 2016 Andrea Bezděková, herečka Nikola Kouklová nebo módní návrhář Lukáš Macháček.

Nová prodejna v nákupním centru Palladium skvěle doplňuje portfolio značek módní skupiny Premium Fashion Brands, která se specializuje na segment dostupné luxusní módy. 

„Jsme rádi, že můžeme českým zákazníkům představit Hugo, která je celosvětově jednou z nejvyhledávanějších módních značek. Do budoucna počítáme s otevřením dalších prodejen Hugo v Praze a pro slovenský trh i do Bratislavy.“ říká Marián Vrtoch, majitel Premium Fashion Brands.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

12. 5. 2017 15:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.