Foto - Klenoty Aurum (Zdroj: ext ) 20x FOTO

Kateřina Sokolová nafotila nahou kampaň

Novými tvářemi šperkařské firmy Klenoty Aurum jsou Kateřina Sokolová a Denisa Dvončová. Obě modelky nafotily kampaň společně s dalšími třemi modelkami úplně nahé, ozdobené pouze šperky. Kateřina je díky svým ženským tvarům často vybírána na focení spodního prádla, nahou kampaň však fotila poprvé.

 „Focení pro Klenoty Aurum je prestižní záležitost, značka má zaběhnuté jméno a je dlouho na trhu. Jinak bych na focení nahé kampaně nepřistoupila. Vím, že fotografie budou vkusné, nebudou vulgární. Za prací stojí skvělý tým a módní fotograf Braňo Šimončík, což je záruka kvality.“

I pro Denisu je to první zkušenost s nahou kampaní. Vítězka celosvětového finále Elite model look, Slovenka Denisa Dvončová, na chvíli modeling odsunula na vedlejší kolej kvůli mateřství a nyní díky kampani pro Klenoty Aurum zažívá zářivý comeback. „Toto focení pro mě byla to výzva. Je to pro mě jiný pocit fotit se nahá, když jsem matkou. Mám větší zodpovědnost. Byla jsem nervózní, ale vše super to dopadlo.“ Obě dívky se shodují, že důležitou roli hraje také výše honoráře. Kampaň Klenoty Aurum je pro modelku práce snů, v minulosti ji nafotila třeba Simona Krainová či Taťána Kuchařová.

Kampaň Klenot Aurum s Denisou a Katkou je zatím zahalena pod rouškou tajemství a slavnostně odhalena bude v dubnu.

 

Fotografie – Klenoty Aurum, na fotografiích je také majitel Klenot Aurum při výběru fotek Rony Lory

 
9. 3. 2015 11:20 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.