(Zdroj: Herminapress.cz ) 14x FOTO

Kateřina Sokolová už není single: Má přítele, který ji vezme k moři. Je totiž surfař!

Modelka Kateřina Sokolová byla ještě v zimě single. Jen co vysvitlo sluníčko a zazelenala se tráva, Sokolová si našla přítele. Svůj nový vztah nechce příliš mediálně rozebírat, prozradila ale, že přítel je z úplně jiného oboru. Je surfař! Sokolová nám to prozradila během prezentace nové kolekce Klenotů Aurum, kdy krásné šperky obhlížela.

„Ještě jsem si žádný šperk sama nekoupila, vždycky jsem dostávala. Teď se dokonce objevil někdo, kdo by mi tenhle mohl koupit. Mám nového přítele a jsem zamilovaná, je nám spolu dobře. Víc to medializovat nechci, jen prozradím, že je z úplně jiné branže. Je to surfař,“ říká modelka, která se určitě už teď těší na letní dovolené u moře. Sokolová spolu s topmodelkou Denisou Dvončovou nafotila k nové kolekci šperků promo snímky, prezentované jako „nahé“. Pravda je, že modelky zde zdobí skutečně jen drahé kovy.

„Jasně, že během focení jsem se trochu styděla, protože tam bylo víc lidí, než je nezbytné. Nicméně k mé práci to patří. Ale nebála jsem se o výsledek, byl skvělý fotograf,“ vyprávěla v restauraci Soho, kde se kolekce představovala, modelka. Skvěle se cítila i po boku starší kolegyně.

„S Denčou to byla velká zábava, znaly jsme se už předtím z jednoho focení jiné reklamní kampaně. Smály jsme se, že nám to asi jde a musíme být dobrá dvojka, když nás chtějí spolu zase,“ směje se Sokolová a Dvončová jí jen dává za pravdu.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

22. 4. 2015 12:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.