Modelka Kateřina Votavová a zpěvačka Michaela Gemrotová nafotily kalendář plný sexy fotek. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Kateřina Votavová a Michaela Gemrotová nafotily sexy kalendář. Jak spolu modelka a zpěvačka vycházely?

Hvězda muzikálu Fantom opery, Michaela Gemrotová (30), neskrývala včera večer v Play Clubu svou radost. Křtil se tu totiž kalendář, kde se proměnila ve fotomodelku a spolu s kamarádkou, finalistkou České Miss 2010 a modelkou Kateřinou Votavovou (29), nafotily docela provokativní kalendář.

„Byla to pro mě skvělá zkušenost a úžasná práce. Kačka je naprosto výborná profesionálka, úžasná modelka a nádherná ženská, v tom se jí nemůžu vyrovnat. Tvary modelky nemám a ani je nikdy mít nebudu, ale nevadí mi to. Člověk nemůže mít všechno. Já mám svoji práci, kterou miluji a jí do řemesla fušovat nebudu. Ale to focení, kdy mi pomohla občas radou, jsem si užila,“ nechala se slyšet Míša. Kateřina na oplátku pochválila za snahu při focení Míšu, která řadu věcí od ní pochytila. Ale, jak je tomu naopak, co modelka a zpěv?

„Ona říká, že nikdy nebude zpívat, ale dělá chybu. Má krásnej, takovej trochu nakřáplej hlas. Na operu by to asi nebylo, ale rockerka by z ní být klidně mohla,“ zhodnotila pěvecké schopnosti Votavové Míša Gemrotová.

Kmotry nového kalendáře s názvem Melange 2016 se stali producent František Janeček, pro kterého to byla kmotrovská premiéra, módní návrhář Osmany Laffita a herec a zpěvák Sagvan Tofi. Ten také nad novým dílem pěl ódy a jako milovník žen ocenil i krásu a odvahu obou aktérek.

„Já už jsem dobu na vydání svého kalendáře prošvihl, takže se ho ode mě nedočkáte. Ale Melange 2016 jsem pokřtil rád. Na obě dámy je velice příjemný pohled a proto mu přeji, aby si ho spolu se mnou oblíbili i další chlapi,“ nechal se slyšet Sagvan. 

A pak už přišel čas na závěrečnou módní přehlídku spodního prádla, kde naživo představila své kvality Kateřina Votavová a jedním z modelů byl i bratr Míši Gemrotové Adam.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

3. 12. 2015 09:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.