Členka legendární rodinné kapely Kelly Family je v Praze. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Kathy z legendárních Kelly Family je v Praze: Víme, za kterým zpěvákem přiletěla!

Zpěvačka Kathy Kelly (52) zavítala po několika měsících opět do Prahy. Tentokrát to není kvůli koncertu, členka legendární rodinné kapely Kelly Family k nám dorazila z Německa, aby zde nahrála novou písničku.

„Do Prahy jsem přiletěla nahrát song Miracles, tedy Zázraky. Píseň složili Jakub Kubín a Norbert Peticzky. Bude to duet,“ nechala se slyšet Kathy.

„Je to pop, trochu opery, ale z větší části je to čistý akustický pop. Pro duet je to perfektní hudba a text je v tomto případě také velmi silný a důležitý. Lidé se v tom asi najdou,“ myslí si zpěvačka.

„Ta písnička úplně nemá ambici jít do rádií. Je to pomalá balada, ty do rádií většinou moc nepasují. Uvidíme, necháme se překvapit. Primárně je to pro fanoušky Kathy, kteří už dlouho neslyšeli novou skladbu. Zároveň bude součástí nového alba, které vychází v prosinci,“ vysvětluje autor Norbert Peticzky (30), který si s Kathy duet zazpívá.

Do České republiky se Kathy Kelly vrací 29. září, kdy bude mít tento singl v Ostravě premiéru. Den předtím ji čeká autogramiáda v Rožnově pod Radhoštěm.

„V Ostravě zároveň natočíme k tomuto singlu malé video, ve kterém nebudou chybět fanoušci z České republiky. Když už tu píseň točíme v Česku, musí být v klipu také čeští fanoušci,“ uzavírá Kathy.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

16. 9. 2015 11:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.