Jak to bylo s falešným Jimem Carreym na Českém lvu? Kazma vám to ukáže! (Zdroj: Herminapress.cz )

Kazma konečně ukázal, jak to bylo s falešným Jimem Carreym na Českém lvu!

V novém díle One Man Show se sice Kazma (30) sám označuje za „mrtvou internetovou legendu“, zároveň ale dokazuje, že slova o jeho velkolepém comebacku nebyla jen frází. Pořad internetové televize Stream.cz, s nímž se po roce vrátil na scénu, totiž v Česku skutečně nemá obdoby.

Všehoschopnému moderátorovi a jeho týmu se v něm podařilo udělat z neznámého mladíka třiapadesátiletou hollywoodskou hvězdu a dostat ji nejen do přímého přenosu České televize, ale i na stránky světových médií. Pravda, jak to bylo s falešným Jimem Carreym a jeho účastí na Českém lvu, konečně vychází najevo.

Měsíce příprav a hodiny záznamů dokumentující detailní plány, strategická jednání a realizaci největšího podvodu má na svědomí Kazma, který v novém dílu svého pořadu přiznal, jak to bylo doopravdy s dvojníkem Jima Carreyho. A o tom, že se jedná o „největší show českého internetu,“ kterou moderátor avizoval, už není pochyb. Podařilo se mu totiž, jak sám oscarový režisér Jan Svěrák připustil, „dokonale a profesionálně napálit“ ty, pro něž je práce s iluzemi a triky denním chlebem Českou filmovou a televizní akademii.

Mistrovský kousek Kazmy ocenil i samotný Jim Carrey. Jeden z nejlepších komiků všech dob nezapřel smysl pro humor ani v soukromí a o geniálním podfuku informoval 14 milionů fanoušků, kteří ho sledují na Twitteru.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

11. 11. 2015 18:30 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.