(Zdroj: Batist Nej sestřička ) 16x FOTO

Kde jinde by měly finalistky Batist Nej sestřičky fotit kalendář, než ve studiu Modrého kódu?

Pomalu se stává tradicí, že celostátní soutěž o nejsympatičtější sestřičku roku Batist Nej sestřička úzce spolupracuje s primáckým seriálem z lékařského prostředí Modrý kód. Není proto divu, že také kalendář s finalistkami 11. ročníku Batist Nej sestřičky vznikl ve studiu, kde se točí interiéry tohoto úspěšného seriálu.  Sestřičky tak před fotoaparátem pózovaly v prostředí, které je jim velice dobře známé a společnost jim dělaly herecké hvězdy Modrého kódu a televize Prima.

Herečka Bára Fišerová má s rolemi zdravotních sester velké zkušenosti, a přestože má fobii z bílých plášťů, sestru v Modrém kódu hraje ráda. „Jak se řekne doktor, pomalu omdlévám. Snažím se jim vyhýbat, samozřejmě mimo lékařů v Modrém kódu,“ smála se Bára Fišerová a dodala, „sestřičky – finalistky jsou sympatické, pokud bych se dostala do jejich rukou, určitě bych se asi moc nebála. Nemají na sobě bílé pláště, ale barevné a veselé pracovní oděvy a je vidět, jak si soutěž a dění kolem začínají užívat. Oproti stresům, které zažívají na pracovišti, je to pro ně relax.“

Mezi porotce soutěže Batist Nej sestřička už po několikáté zasedne také herečka Eva Hrušková. Na fotografii pro kalendář ale pózovala poprvé. „Kalendář jsme fotila poprvé, určitě také proto, že jsme se objevila v Modrém kódu. Hrála jsem starší dámu, která si k důchodu přivydělává „nejstarším řemeslem světa“ a přivodí si takovou nepříjemnou nemoc. Bylo to úsměvné,“ vyprávěla Eva Hrušková, která nebude s manželem Janem Přeučilem chybět při říjnovém finále Batist Nej sestřičky v Náchodě.    

Další herečkou, která se postavila po bok zdravotních sester, byla Renata Prokopová. V Modrém kódu hraje zodpovědnou sestřičku Šárku. „Kdybych měla předstírat, že beru krev, tak to jde. Ale kdybych jí měla brát doopravdy, nezvládla bych do nikoho píchnout. Zatím mám se sestrami dobré zkušenosti, i když se určitě najdou i takové, které se blbě vyspí, ale na to má asi nárok každý.“

Loňská vítězka soutěžeBatist Nej sestřička Ivana Lelkesová z Nemocnice v Novém Městě má už natáčení v seriálu Modrá Kód za sebou. Kterou z letošních finalistek to teprve čeká? To se dozvíme při finále soutěže v Městském divadle Dr. Josefa Čížka v Náchodě dne 5. října 2019.

A které sympatické sestřičce můžeme držet palce?  

1. Kateřina Křenková - Ústřední vojenská nemocnice Praha, 2. Dana Vacková - Oblastní nemocnice Jičín a.s., 3. Helena Novotná - Nemocnice Tábor a.s., 4. Martina Šebková - Thomayerova nemocnice Praha, 5. Jana Brožková - Oblastní Nemocnice Trutnov a.s., 6. Renáta Neubertová - Nemocnice Třebíč, 7. Veronika Hryzaková - Fakultní nemocnice Brno, 8. Irena Šebková Štovíčková - Krajská Nemocnice Liberec, 9. Natalia Panasenko - Klinika EliteMedical s.r.o., 10. Jitka Bláhová - Nemocnice České Budějovice a.s., 11. Jaroslava Šamšová - Fakultní nemonice Královské Vinohrady, 12. Markéta Kubová -Nemocnice Prachatice a.s.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

 

11. 9. 2019 13:00 Autor: MH
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.