(Zdroj: Archiv filmu Casting na lásku ) 12x FOTO

Kde se provalila tajná muchlovačka Igora Bareše?

Známý herec Igor Bareš se na ulici muchloval se ženou, která rozhodně nebyla jeho manželkou. Žádná senzace se ale nekoná - vše probíhalo v rámci natáčení nového filmu Casting na lásku režisérky Evy Toulové. 

„S panem Barešem to byl úplně první den celého natáčení. Nejenom pro něj, ale i pro celý štáb – tak byli všichni lehce nervózní. Navíc nám zrovna do té začínalo nechtěně pršet, tak se musela natočit rychle. Ale oba herci jsou velcí profesionálové a zvládli to takřka na první dobrou.“ řekla o dílech Eva Toulová. 

Ve snímku o úskalích milostného seznamování, se hlavní protagonistka zapřisáhne, že se stůj co stůj pomstí manželovi, který jí neskrývaně podvádí a najde si někoho, před kým zbledne závistí. Začne se  proto seznamovat, ale co schůzka, to výstřední nápadník a každé rande končí fiaskem. 

Romantická komedie Casting na lásku bude uvedena do kin ještě letos, se dále můžete těšit na herce Terezu Petráškovou, Martina Sittu, Václava Vydru, Lukáše Langmajera, Milana Šteindlera, Valerii Zawadskou, Zdeňka Maryšku, Jana Řezníčka, Jitku Sedláčkovou nebo Lukáše Latiňáka. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz  

13. 1. 2020 13:00 Autor: ext
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.