(Zdroj: TV Prima ) 4x FOTO

Kde si Vojta Kotek vysloužil kapitánské ostruhy?

Najít v diáři Vojty Kotka (31) čas na rozhovor je doslova nereálné. Oblíbený herec a muzikant je totiž neustále velmi vytížený. My jsme ho navštívili na natáčení soutěžního pořadu Máme rádi Česko, ve kterém se již tento pátek na Primě stane novým kapitánem. Nahradil tak v roli kouče Jana Dolanského. Proti sobě se v nových dílech postaví vedle Vojty Kotka ostřílený bard Jakub Prachař.

A jak mezi sebe přijal osvědčený tandem Libor Bouček a Jakub Prachař svého nového kolegu? „Vklínit se na začátku mezi ně, třeba i slovem bylo hodně těžký, oni opravdu chrlí a jedou. To bylo pro mě malinko složitější, ale lidsky to nebyl žádný problém. S kluky se znám z jiných projektů a tady na nich bylo skvělý, jak jsou na sebe napojení.“

V soutěžním pořadu však není úplným nováčkem, sám se již zúčastnil jako soutěžící. „Byl jsem tu jako soutěžící ještě v době, kdy jedním z kapitánů byl Martin Dejdar a hrozně mě to bavilo. Miluju soutěže, aktivity, deskové hry… Nemusím ani vyhrát, ale stačí mi ten pocit, že jsem třeba něco věděl. Navíc jsem se s Kubou a Liborem rád zase viděl při práci. Složitější bylo spíš nás dát časově dohromady, aby se pořad natočil. Všichni jsme vytížení a najít termíny bylo složitější,“ prásknul nám na sebe Vojta.

Závěrem našeho rozhovor nám Vojta sdělil, proč bychom si určitě měli nové díly sledovat. „Jestli chcete vidět Prachaře plakat nad tlačítkem, tak se určitě dívejte,“ dodal oblíbený herec.

Máme rádi Česko startuje v pátek 8. února ve 20:15 na Primě. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz

8. 2. 2019 07:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.