(Zdroj: Herminapress.cz ) 15x FOTO

Kdepak auto! Míša Tomešová preferuje jiný dopravní prostředek

Žádné karamboly, žádné pokuty za překročení rychlosti, jen pohodová jízda na vlastní „pohon“. To je cestovní realita herečky a zpěvačky Míši Tomešové, která už nějaký čas brázdí hlavní město na koloběžce. A na ní přijela i na druhý ročník benefičních vystoupení s názvem Busking pro Slunce na Jungmannovo náměstí. S manželem Romanem pak početnému diváctvu zazpívali několik písniček a ještě než „osedlala“ znovu svůj dopravní prostředek stihla prozradit pár drobností.

„Tuhle koloběžku jsem dostala od Romana před dvěma lety k narozeninám a hodně si jí oblíbila. Na léto je to skvělý dopravní prostředek. Neřeším zácpy, prostě klídek, pohoda. A sem na Busking pro Slunce jsem dorazila proto, že charitativní akce nám ráda a dobrou věc vždycky ráda podpořím. A je fajn, že se tu potkám s řadou přátel, kteří také na pomoc slyší a strávíme tu příjemných pár chvil,“ vysvětlila Míša Tomešová. Busking pro Slunce se oproti prvnímu ročníku výrazně rozrostl.

Zatímco loni se ho zúčastnilo zhruba 25 účinkujících, včera jich bylo čtyřicet. Organizátorkou a duší akce je herečka Nikol Kouklová, které pomáhal i manžel Karel Heřmánek jun. a doprovázel je jejich psí společník, fenka Amy. „Původně to bylo myšleno jako jednorázová akce, ale…Ale účinkujícím a přihlížejícím se to líbilo a všichni mi říkali, abych pokračovala, takže je tu druhý ročník a věřím, že bude i třetí atd. atd., takže by to mohl být takový malý festiválek pro dobrou věc, tedy pro Nadaci Slunce pro všechny a je to také i naše podpora pouličnímu umění,“ vysvětlila Nikol.

Kromě zmíněných se akce zúčastnila celá řada známých tváří např. Anička Slováčková s kapelou, Milan Peroutka, Tereza Vítů s potomkem, Berenika Kohoutová, Aneta Krejčíková s malým Beníkem, Dáša Zázvůrková, Jan Kříž atd. atd. atd.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

12. 6. 2019 09:00 Autor: VSy
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.