(Zdroj: Herminapress.cz ) 14x FOTO

Kdo by o byl řekl! Krasavice Fajksová je v kuchyni jako doma

Exteriér není všechno, člověk musí zvládat nejen přehlídková mola, ale i věci zcela běžné a normální. Pro nejkrásnější dívku planety, Miss Earth 2012, Terezku Fajksovou nejsou třeba domácí práce ničím odpudivým, ale naopak, jak tvrdí, má je ráda a kuchyň je pro ni oázou pohody a tvůrčí dílnou.

„Je to tak. Tituly jsou sice hezká věc, ale nejde se za ně schovávat a žít z nich. Musíte zvládat řadu dalších věcí. Tak třeba dneska jsem si odskočila od plotny sem za módou. Vařila jsem dýňovou polévku a pak si řekla, že musím omrknout i podzimní a zimní oblékací novinky, takže jsem tu,“ vysvětlila Tereza na prezentaci módních trendů v butiku Attrattivo v OC Flora.

Dýňová polévka je určitě dobrá, ovšem ne zřejmě pro každého. Maso je prostě maso.

„No, oficiálně jsem vegetárián, ovšem nikomu to neříkejte, semtam hodím na pánev i steak. Musím se pochválit, kuchařka jsem v každém směru docela dobrá, což bylo vidět v pořadu Prostřeno, kde jsem byla na medailové pozici, a kdyby někdo tvrdil opak, tak lže,“ s úsměvem řekla Fajksová a přesunula se k bohaté oděvní nabídce.

Podzimní a zimní módní novinky v butiku okukovala velice zodpovědně, jak ovšem prozradila, případné dárky na Vánoce pro rodinu a přítele zatím nevyhledává.

„Je ještě dost času. Zkoumám, hledám, zvažuji a pak, když se přiblíží Štědrý den, jdu do toho a vymetám obchody a nakupuji. Pro sebe si ale třeba dárek pod stromeček nekupuji. Ráda dělám radost svým nejbližším a hodně mě baví, když si rozbalí krabici a na tváři jim zazáří úsměv. To je zase dárek pro mě,“ dodala Tereza Fajksová.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

24. 10. 2016 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.