Chlapská trojka jaksepatří! (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Kdo by to byl řekl? Z bouřliváka Slezáčka je táta na plný úvazek!

Herec Bořek Slezáček (48) je otec na plný úvazek. Se svými syny Andrejem (2) a Koljou (5) se snaží trávit co nejvíce času. Vzal je s sebou i na křest videoklipu kamarádky Kateřiny Mátlové.

Proč není Bořek raději s dětmi někde u vody?

„Pracuju, měl jsem jen pět dnů volna. Děti se snažím brát s sebou, kam jen můžu. Jinak sedí s maminkou u bazénu. Jet na pět dní k moři nemá smysl, myslel jsem, že to půjde v září, ale bohužel. To kvůli zkouškám na muzikál Děti ráje, pan Dejdar nemá jindy čas,“ krčí rameny Slezáček.

Slezáček ale doma s kluky rozhodně nesedí a vymýšlí pro ně různé letní kratochvíle.

„Byli jsme jen na Moravě a v Kroměříži, když byly ty nejhorší vedra. Jinak se ale snažíme jezdit na výlety, třeba na kole nebo pod stan. Aby měli kluci dobrodružství, oni by to stejně na pláži dlouho nevydrželi,“ míní nakonec herec a zpěvák.

Přes léto se Bořek Slezáček věnuje kromě rodiny také novým projektům v Divadle Gong, diváci ho mohou po večerech vidět na Letní scéně na Harfě v představeních divadelního souboru Artur, jehož je stálým členem, a do toho pilně zkouší muzikál Děti ráje.

Přes to všechno evidentně nevynechává sport. Zaujal nás obvaz na jeho noze. „To je z fotbalu, natrženej sval. To je takové dlouhodobé zranění,“ smál se Bořek.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

13. 8. 2015 11:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.