(Zdroj: Foto JV Agentura )

Kdo chce slyšet Carrerase, musí zítra do Pardubic! Určitě to bude stát za to!

Hvězdný tenor José Carreras oslavil v roce 2014 svůj senzační návrat na operní scénu titulní rolí v nové opeře „El Juez“ (Soudce). Ovace vestoje, vyprodaná představení a kritiky píšící o „comebacku snů“ provázely jeho návrat na operní pódia po téměř osmileté pauze. V lednu 2015 Carreras zopakoval tento úspěch svými vystoupeními v prestižní Mariinské opeře v Sankt Peterburgu v Rusku – a následovat budou i další vystoupení v různých zemích...

Po této skvělé sérii úspěchů José Carreras zahájil celosvětové koncertní turné pod názvem „A Life in Music“ (Život v hudbě). 10. prosince 2016 zavítá také do Pardubic při příležitosti oslav jeho životního jubilea 70 let.

„Je skvělé, že si mohu zazpívat v tomto báječném městě“, říká Carreras.

Společně s Komorní filharmonií Pardubice, Chlapeckým sborem Bonifantes pod taktovkou maestra Davida Gimeneze, nabídne publiku program sestávající z nádherných melodií úchvatného období „Belle Époque“ a motivů z opery, operety a muzikálu. Hudby plné vášně. „Jsou to písně, které mě dojmou kdykoli je slyším a které mě vždy nadchnou. Vášeň a emoce, pocity z hloubi mého srdce a duše, jsou právě to, co se v těchto skladbách snažím vyjádřit prostřednictvím svého hlasu,“ říká Carreras.

José Carreras, 10. prosinec 2016, Tipsport Aréna Pardubice v 19 hodin 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

9. 12. 2016 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.