(Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Kdo hlídá děti Vlastině Svátkové, když je máma v práci?

Herečka Vlastina Svátková se ve společnosti zatím objevovala bez svých dětí. Tentokrát ale  udělala výjimku a na otvíračku prodejny Profimed Baby vzala nejmladšího syna Matyáše. "Vzala jsem ho poprvé a asi naposledy. Je to pro něj náročné. Nerad se fotí a předvádí.  Nebaví ho to," usmívala se herečka na znuděného kluka a zároveň se, jako správná žena, rozhlížela po nabídce prodejny. "Vidím tady dětské kartáčky na zuby. S Matyáškem jsme zatím ve fázi učení. Čistit zuby ho  zrovna moc nebaví. Musím ho kontrolovat."

Vlastina Svátková v minulých dnech odpremiérovala film Můj příběh a další práce na ní čeká. Kdo se stará o nejmladšího člena rodiny, když je máma v práci?  "Při hlídání si vypomáháme s manželem a potom, malý začal chodit do školky. Tak pokud  nemarodí a všechno funguje, dá se u toho pracovat. Pomáhají také starší děti a to si hodně cením.“

Aktuálně Vlastina Svátková jezdí po školách a beseduje se školáky na téma poruchy potravy. Potom se připravuje na natáčení dvou seriálů v Čechách a na Slovensku a má také rozepsanou knihu. Práce tedy nad hlavu. „Ještě mám v hlavě jednu vizi. Je to docela velký projekt a jsem ve fázi rozhodování. Zatím o něm nechci mluvit,“ prozdradila svoje plány Vlastina Svátková a běžela se svým netrpělivým synem domů.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz  

 

17. 1. 2020 13:30 Autor: MH
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.