Modela Neila Pereze přivítala v Praze modelka Simona Krainová. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Kdo je ten fešák, ke kterému se tulí Simona Krainová? Nejkrásnější muž planety!

Třicetiletý Neil Perez z Filipín je v Česku. Nejkrásnějí muž světa se zúčastní v roli porotce pátečního finále soutěže Muž roku 2015 v Náchodě.

V Praze ho čekala návštěva kliniky, jejíž tváří je modelka Simona Krainová (42). Ta říká, že nemá nic proti tomu, když muž rád pečuje o svůj zevnějšek, u mužů neodsuzuje ani jakékoli zákroky plastické chirurgie.

„Za mě jsou zákroky plastické chirurgie v pořádku. Záleží na každém z nás, zda se to rozhodneme podstoupit, nebo ne. Já jsem nyní se sebou spokojený tak, jak jsem,“ přikyvuje Mister International 2014.

Neil pracuje jako policista a nehodlá na tom nic měnit. „Budu dál pracovat jako policista. Díky mému vítězství mě přesunuli ze speciálních jednotek do oddělení styku s veřejností. Dostal jsem za úkol reprezentovat policii,“ vysvětlil Perez.

Letošním finalistům Muže roku Neil vzkazuje, že jeden z nich má velkou šanci stát se nejkrásnějším mužem planety také. Život mu prý tato soutěž opravdu změnila, díky ní cestuje po celém světě. U nás je tenhle sympatický model poprvé.

„Češky jsou opravdu krásné, všechny se mi moc líbí!“ říká exotický fešák, přestože je už pět let zadaný.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

19. 8. 2015 09:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.