(Zdroj: Herminapress.cz ) 41x FOTO

Kdo měl ruce a nohy podpořil nadaci Hanky Kynychové. Podívejte se fotogalerie, kolik tváří se na benefici vystřídalo

Herec Martin Dejdar ocenil taneční a pohybové klání dětí z dětských domovů, kteří se již po desáté sešli na 10. ročníku charitativního projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou. Projekt je určen výhradně dětem z dětských domovů. Díky tomuto projektu mají děti možnost naučit se moderní taneční, pěvecké a herecké disciplíny pod vedením zkušených instruktorů v čele se známou cvičitelkou Hankou Kynychovou, která je zároveň autorkou tohoto jedinečného, úspěšného a oblíbeného projektu.

„Jako tanečník jsem se narodil a také velice záhy skončil. To je tím, že jsem velice brzo nastoupil do Ypsilonky, kde byl jako taneční poradce Jiří Lábus a to byl konec,“ smál se a přeháněl herec a nadšený sportovec Martin Dejdar.

Na podiu se střídala jedna parta šikovných dětí za druhou, to vše bylo doprovázeno bouřlivým potleskem a dětským křikem. Na dětské rejdění a ryk si musí zvykat i těhotná herečka a zpěvačka Míša Tomešová.

„Miminko čekám v lednu. A zatím nevíme, jestli to bude holka nebo kluk. Co ale víme, že dítě bude jenom jedno, přestože je Roman z dvojčat. I když… měla jsem sen, že se mi narodila dvě mimina. Takže…?“ nechala otevřený konec povídání Míša Doubravová a zdravě rozvlnila svoje břicho na podiu.

Kromě soutěžících dětí se ve smíchovském Music clubu Futurum vystřídalo hodně  zpěváků, tanečníků a známých tváří, kteří projekt Hany Kynychové přišli podpořit: tanečník Marek Dědík s partnerkou, zpěváci Jan Kříž s manželkou Marií, Petr Kutheil, Celeste Buckingham, Kate Matl, Heidi Janků, František Pytloun, Jaro Smejkal a další oblíbení umělci. 

O moderování celé akce se podělila Sandra Parmová s Miluškou Bittnerovou.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

23. 11. 2016 09:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.