(Zdroj: Herminapress.cz ) 28x FOTO

Kdo poslal knihu Tanec mezi Mistry mezi čtenáře? Těch osobností nebylo málo

Moderátorka Štěpánka Duchková byla mezi hosty křtu knihy Alky Hájkové Tanec mezi Mistry. Neodolala a hned novou knihou začala listovat. Jako by v knížce, která pojí autorku s mistry svých oborů, hledala další inspiraci a náměty pro svou práci.

„Je to tak. Mám ráda knížky o někom. Teď například budu točit na Televizi Seznam další díl pořadu Moje místa s Petrou Černockou. Získala jsme její životopisnou knihu a nacházím některé podněty pro natáčení. Také mě inspirují recepty. Čtu je, dokonce podle nich vařím. Ale musí být jednoduché. Hodně mě inspiruje i Honza Čenský. S ním jsme také točila Moje místa a byl úžasný. Zábavný a pohodový profesionál,“ uvedla Štěpánka Duchková na adresu moderátora křtu knihy Alky Hájkové.

Tanec mezi Mistry je téměř pohádkový životní příběh indické princezny, která, ač vyrůstala v Praze, pohlíží na svět kolem nás očima své rodné země. Dozvíte se, kudy se život Alky Hájkové ubíral po jejím příjezdu do ČSSR a kdo všechno jí na této cestě provázel, s kým spolupracovala a kdo ovlivnil její vidění světa. 

V prostorách Slovenského domu knihu do světa vyprovodili kmotři Jan Měšťák, Libor Kment, Pavel Větrovec, Václav Vydra a hosté Antonín Panenka, Jan Cimický, Felix Slováček, Jiří Adamec, Karel Voříšek a další osobnosti.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz  

4. 3. 2020 10:30 Autor: MH
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.