You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: YouTube ) 6x FOTO VIDEO

Kdo se nacpal do auta ke zpěvačce Anně K.? Podívejte se klip

Kdybyste byli řidič taxíku, jaké nejzásadnější osoby vašeho života byste chtěli svézt? Tuto otázku si položila zpěvačka Anna K. v novém videoklipu k písničce  Vždycky se budeme znát. Hraje v něm taxikářku, ke které postupně přisedají postavy, které jsou pro ni důležité. „Že budu taxikářka, napadlo mého kamaráda. Námět, že taxík bude symbolizovat můj život, do kterého nasednou kamarádi, jsem vymyslela tři dny před natáčením. Takže jsem zastavila castingy na herce a začala obvolávat kámoše, kteří nějak poznamenali můj život a znám je tisíc let. Vážím si toho, že i přes jejich obrovskou vytíženost dorazili a podařilo se nám je dostat na poslední chvíli do obou natáčecích dnů,“ popisuje Anna K., která vydává singl po pěti letech od poslední nahrávky.

Zpěvaččino osmé řadové album, které písnička předznamenává by mělo vyjít na podzim u vydavatelství BrainZone. 

Do taxíku v klipu postupně nasedají například spolužáci Anny K: Vašek Kopta, Michal Suchánek, Sagvan Tofi, Roman Holý, Nella Boudová nebo Mahulena Bočanová, se kterými chodila od patnácti let na konzervatoř.

„Hlavně ti první tři pánové v taxi zlobili a dělali věci, které se v klipu nakonec ani nedaly použít, aniž by se mohl vysílat před 22 hodinou,“ říká s úsměvem zpěvačka, která si prý jako první vzpomněla a do taxíku pozvala Jiřího Suchého a Jitku Molavcovou. 

„To proto, že jsem se téměř narodila v divadle Semafor, kde jsem strávila 20 let,“ přiznala zpěvačka Anna K.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

6. 7. 2016 17:15 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.