(Zdroj: Herminapress.cz ) 18x FOTO

Kdo si nenechal ujít premiéru filmu Judy s oscarovou Renée Zellweger?

Včera měl v kině Lucerna slavnostní premiéru film Judy. Představitelka hlavní role Renée Zellweger získala před pár dny za svou roli cenu Oscara a před tím Zlatý glóbus.

Film s herečkou, která v roce 2007 přijala pozvání na MFF do Karlových Varů, si nenechal ujít například Jiří Bartoška, Zlata Adamovská a Petr Štěpánek, Pavel Šporcl s rodinou, Denisa Pfauserová, Saša Hemala s manželkou, Vojtěch Dyk s manželkou Tatianou a další známé osobnosti.  

Renée Zellweger (Deník Bridget Jonesové) se svým strhujícím hereckým výkonem doslova převtělila v jednu z nejslavnějších žen stříbrného plátna. V životopisném romantickém dramatu Judy ji bravurně sekundují Rufus Sewell (Iluzionista), Michael Gambon (sága Harry Potter)  či Finn Wittrock (La La Land). 

Judy Garland je fenomenální zpěvačka a úspěšná herečka, která se již od útlého věku stává miláčkem celé Ameriky. Její talent si podmaňuje miliony diváků na celém světě. Její kariéra je doslova splněným snem. Ale všechno má svou cenu. Úspěch a sláva si vybírají vysokou daň. Její život provází osamělost, jejím démonem je alkohol a závislost na lécích. V zimě roku 1968 přijíždí Judy do Londýna, aby vystoupila na turné beznadějně vyprodaných koncertů. Docházejí jí peníze a její manželství se hroutí. Od počátku jejího celosvětového úspěchu  v muzikálu Čaroděj ze země Oz uplynulo 30 let. Neodolatelným smyslem pro humor a vřelostí okouzluje všechny kolem, ať už se setkává s hudebníky, fanoušky či přáteli. Její sny o romantické lásce se zhmotňují, když potkává Mickeyho Deanse. Ale pod maskou šťastné hvězdy se skrývá křehká žena. Poté, co v záři reflektorů strávila tvrdou prací uplynulých 40 let, je vyčerpaná. Vracejí se jí vzpomínky na ztracené dětství a ze všeho nejvíc touží být doma se svými dětmi. Najde v sobě sílu pokračovat? 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz

13. 2. 2020 12:00 Autor: ext
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.