Manželé Pohlreichovi mají důvod k radosti. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Kdo vládne v kuchyni doma u Pohlreichů? Tipněte si!

Zdeňka Pohlreichová (43) vítězí v bitvě s rakovinou prsu a rozdává, zcela pochopitelně, úsměvy na všechny strany. Chemoretapii má za sebou, v příštím týdnu ji tedy ještě čeká operace.

Manželka známého kuchaře Zdeňka Pohlreicha (58) ho přišla podpořit do restaurace, jejíž je spolumajitelem, na brunch spojený s představením nástrojů a přístrojů, které by neměly chybět v domácnosti.

Zdeněk, jak jinak, dohlížel osobně v kuchyni na přípravu jídla. Manželka mu asistovala, ovšem jen zdrženlivě, neboť když prý vaří on, moc mu do práce raději nemluví.

„I doma mu přenechávám aktivitu u sporáku, protože celé rodině je jasné, že by nás k přípravě pokrmů nepustil, je přeci jen u kastrolů a sporáků nejlepší. Když není na blízku, samozřejmě se pustím do vaření já. Nedělá mi to problém, abych vyrobila něco podle svého,“ vysvětlila paní Pohlreichová.

A jaké jídlo má od Zdeňka nejraději? Nejvíc jí od manžela chutná maso připravené na nejrůznější způsoby. A je jedno, zda jde o hovězí, vepřové či jakékoliv jiné.

Přestože Zdeněk vládne v kuchyni tvrdou rukou, tentokrát byl vůči manželce shovívavější. Nechal ji upravit lososa s hráškovým krémem a mrkvovým dipem. Jistě že se to neobešlo bez všudypřítomných rad.

Podstatné však je, že Zdenčin hotový výtvor pan šéfkuchař nakonec nejen ochutnal, ale i pochválil. A to se počítá!

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

14. 6. 2015 09:30 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.