Jakub Kohák s otcem (Zdroj: Herminapress.cz ) 19x FOTO

Kdo vychovával Jakuba Koháka? Otec to nebyl!

Téměř celou rodinu si pozval režisér a herec Jakub Kohák na premiéru filmu Instalatér z Tuchlovic v CineStar Anděl. Slavnostní uvedení si nenechal ujít Jakubův otec, o kterém pamětníci tvrdí, že byl veliký skandálista a provokatér. O tom, že tato informace nebude daleko od pravdy, svědčí i Jakubovo přiznání,že ho spíše vychovával strýc s tetou. Ti se mezi hosty premiéry filmu objevili také a s hrdostí sledovali první hlavní roli svého synovce. 

„V tomhle filmu, pro který mě objevil pan režisér Tomáš Vorel, zvládám skvěle své řemeslo. Ještě před natáčením jsem totiž absolvoval náročný kurz Mladý instalatér, abych se dostal do problematiky a zvládl roli k jeho spokojenosti. A šlo mi to opravdu dobře, takže mám před sebou výzvu. Ovšem zda ji uchopím, je ve hvězdách. Zatím mi herectví vyhovuje,“ svěřil se Jakub. 

Protagonisty snímku Instalatér z Tuchlovic představil nezvyklým způsobem režisér Tomáš Vorel. Na Evu Holubovou, Lucii Polišenskou, Petra Čtvrtníčka, Jana Budaře či Filipa Blažka vyskočil z černého pytle na mrtvoly.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

7. 10. 2016 08:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.