Jitku Smutnou často vidíme v seriálech TV Prima. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Kdo zbavil Jitku Smutnou strachu ze zubaře? To byste neuhádli!

Jitku Smutnou (63) potkala redakce Aplausin.cz v pražské ZOO, kde jako tvář TV Prima křtila mládě tapíra jihoamerického, který dostal jméno Toby. Při té příležitosti oblíbená herečka zavzpomínala, jak je jistému zvířeti vděčná, že ji zbavilo strachu ze zubaře.

„Pamatuji se na prvního slona, kterého jsem tu viděla jako tříletá. Jmenoval se Petr a mám s ním i jeden zážitek. Byla jsem při tom, když mu ošetřovali kel, což jsem sledovala s velkým zájmem. Hodně mě překvapilo, že se nebál a snášel to v pohodě. Tak jsem si řekla, proč bych se i já měla bát zubaře, když to tohle zvíře zvládlo. A bylo po strachu z kleští i vrtačky,“ s úsměvem vysvětlila Smutná.

O Jitce Smutné je známo, že je vášnivá rybářka. Od toho není daleko, aby měla ráda přírodu a všechno živé, co v ní žije.

„Já mám ráda všechna zvířata a mám o nich doma hodně knih. Jako malá holčička jsem chtěla být veterinářkou. Pak jsem se o zvířata začala zase zajímat, až když se mi narodily děti. Často jsem jim místo pohádek četla z knih o zvířatech,“ řekla Jitka Smutná a slíbila, že malého Tobyho bude navštěvovat. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

8. 7. 2015 13:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.