Pavel Zedníček vyhrál tenisový turnaj Divadla Kalich. (Zdroj: Herminapress.cz ) 10x FOTO

Kdopak se to skrývá za raketou? Tenisový šampion!

Divadlo Kalich pořádalo tradiční tenisový turnaj, který pojímá jako oslavu na zakončení divadelní sezóny. Turnaj vyhrál herec Pavel Zedníček (65), jenž ukázal, že je nejen skvělý herec, ale i tenista, jak se jeho soupeři a diváci na vlastní oči přesvědčili.

"Pokud to někdo očekával, tak já určitě ne," přiznal po finálovém vítězství čtyřhry skromně Pavel, ale hned doplnil, že za některé své údery se opravdu stydět nemusí. Mnohdy totiž překvapil jak soupeře, tak i sám sebe. "Je ovšem pravda i to, že jsem měl velice dobrého spoluhráče, a to se také hned hraje lépe," doplnil Zedníček.

Neméně solidní výkon na umělém povrchu, i když okořeněný "pouze" třetím místem, podal i zpěvák Josef Laufer (75). Po kurtu poletoval jako střela a u soupeřů si i on získal respekt. A to ho prý navíc pobolívala záda, takže hrál jen na půl plynu.

Moc velkou díru do tenisového světa neudělal zpěvák Jiří Zonyga (50). Ten se přijel spíše pobavit s kamarády z divadla, než aby si huntoval tělo. Zato ochotně předváděl Lucii Šoralové (38), která dorazila s partnerem Ondřejem Soukupem (64) a dětmi, svou mašinu a zasvěceně hovořil o svých motoristických zážitcích.

Některé známé tváře se do tenisu raději ani nepouštěly, ale svým kolegům jen fandily.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

23. 6. 2015 11:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.