(Zdroj: Herminapress.cz ) 17x FOTO

Když jsou potomci šikulové.......

Každý rodič se rád někdy pochlubí svými dětmi, byť už dospělými. Zvláště, pokud se jim v životě daří a ještě lépe, pokud jsou ve šlépějích svých rodičů. Za posledních pár dní jsme takové rodiče a jejich velké děti načapali.

Syna Karla Heřmánka, Josefa, představila maminka Hana Heřmánková při křtu dětské knihy Věnované pohádky. Josef Heřmánek projevil spisovatelské ambice a přispěl do knížky pohádkovým příběhem. Jinak se věnuje režii. Další syn, Karel Heřmánek ml., je hercem.

Herec a muzikant Ondřej Havelka zase předvedl svůj páreček dospělých dětí -  muzikantů - dceru Rozálii a syna Vojtěcha. Všichni tři si střihli hudební doprovod při křtu audioknihy Postřižiny v muzeu voskových figurín Grévin. 

Herec Miroslav Donutil s manželkou Zuzanou jsou zase pyšní na syna Martina. Ten se potatil, je také herec a po Vánocích ho budeme vídat na televizních obrazovkách v seriálu Četníci z Luhačovic. 

Můžeme se počítat i herečku Báru Šporclovou Kodetovou, která zdědila herecké geny po otci Jiřím Kodetovi a maminka Soňa Kodetová je na ní právem hrdá. A jestli se i Bářiny malé dcerky Violeta a Sophie pomamí a potatí, můžeme se těšit na herečku či hudebnici. Violeta nosí zatím šátek, přesně jako její táta, houslista Pavel Šporcl. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

8. 12. 2016 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.