(Zdroj: Facebook ) 9x FOTO

Když pejsci pomáhají dětem. Zlatý chrt roku 2016 – Golden Greyhound Awards. 100 000 pro nadaci Andrey Verešové

Máte rádi pejsky? A máte rádi chrty, tedy doslova a do písmene královské plemeno? A máte rádi dostihové greyhoundy? Tak to čtete ten správný článek, protože tato vznešená a elegantní rasa má  své sídlo na pražském chrtím závodišti Greyhound Park Motol.

Jako každý rok, tak i letos byli vyhlášeni nejúspěšnější dostihoví greyhoundi šampionátu Zlatý chrt roku 2016 – Golden Greyhound Awards. A protože k hvězdným psům patří hvězdné osobnosti, zlaté sošky, tak zvané Chrtí Oscary předávala vítězům řada známých českých osobností. Nechyběli mezi nimi ani Kateřina Hrachovcová, Martin Dejdar, Bára Mottlová, Lukáš Pavlásek, Monika Bagarová, Jolana Voldánová a Andrea Verešová.

Poslední jmenovaná pak převzala z rukou majitele vítězného greyhounda jménem Kinloch CHANDON  celých 100 000 korun pro Nadační fond NFAV který pomáhá dětem ze sociálně slabých rodin a dětských domovů, jehož je Andrea zřizovatelkou.

Chcete li pak vidět tato ušlechtilá zvířata doslova v akci, tedy na chrtích dostizích, stačí se podívat na internetové stránky www.greyhoundpark.cz, kde najdete nejen program akcí, ale také adresu a jak nejlépe se k samotnému areálu dostanete. Velký APLAUS tentokrát patří společnosti CZECH INTERNATIONAL,a.s., Greyhound Park Motol, coby majiteli a provozovateli této ušlechtilé zábavy, Andree Verešové a všem celebritám, které se této nadační akce zhostili.

A tak je pouze škoda, že se o chrtích závodech nemluví více a více se tato ušlechtilá zábava nepropaguje.

3. 4. 2017 10:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.