(Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Kerestešová: Rodiče ji chtěli vyhodit z domova! Proč?

Herečka Andrea Kerestešová má trauma z mládí. U rodičů nenašla pochopení pro svou zálibu a málem dostala vyhazov z domu. Mohli za to potkani.

Andrea Kerestešová se objevila na bazaru moderátorky Emmy Smetana se zajímavým zbožím. Zákazníky zaujala mimo jiné také literaturou, mezi níž se zaskvěla kniha o chovu potkanů. „Teď mám kočku, ale před ní jsem se o chov těchto zvířátek opravdu zajímala. Koupila jsem si tuhle knížku, prostudovala ji a vzala s sebou, když jsem jela za rodiči na Slovensko. Se zlou jsem se ale potázala. Naši nejenže nechtěli o nějakém chovu a navíc potkaním ani slyšet, ale důrazně mi vysvětlili, že tato sice milá, ale agresivní zvířátka do domu nesmí, protože se jich po okolí potuluje víc než dost a radost lidem rozhodně nedělají.

Tím mé myšlenky na potkaní chov skončily a kniha je k mání,“ přiznala Andrea, čímž vysvětlila, proč se s knihou tak lehko loučí a posílá ji dál.

Za prodejním pultem jí pomáhal její přítel Mikuláš a například čapku, kterou zakoupila před pár lety v Guatemale, okamžitě za tři stovky udala. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

11. 6. 2015 14:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.