Rodina Heřmánkových spolupracuje s nadací Slunce pro všechny. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Klan Heřmánkových se zapojil do charity: Kam půjde výtěžek z prodeje kalendářů?

Novomanželé Karel Heřmánek mladší (26) a Nikol Kouklová (25) jsou už zase v plném pracovním zápřahu, a tak se svatební cesta zatím nekoná. Snad prý to vyjde v zimě, ne-li až někdy v příštím roce.

Mladý herecký pár jsme zastihli na vernisáži fotografií z charitativního kalendáře Slunce svítí všem 2016, která se konala v kavárně Divadla bez zábradlí.

„S Nadačním fondem Slunce pro všechny spolupracuje Divadlo bez zábradlí už hodně dlouhou dobu, takže jsme já ani manžel nemohli zůstat stranou dění a zapojili se do projektu. A s velkou chutí. Zúčastňovali jsme se akcí za svobodna a budeme v tom samozřejmě pokračovat i v budoucnu,“ říká Nikol.

O občerstvení na akci se postaraly děti ze speciální školy v Unhošti, provozované nadačním fondem, který podporuje děti a dospělé se speciálními potřebami.

„Celý výtěžek z prodeje kalendářů bude věnován na modernizaci a vybavení interiérů školy a na nákup kompenzačních pomůcek,“ informovala patronka nadace a manažerka divadla Hana Heřmánková. 

Na vernisáž dorazily i další známé tváře, které jsou zvěčněny na stránkách zmíněného kalendáře. Na jedné je třeba Radka Fišarová, na jiné Dáša Zázvůrková, nechybí samozřejmě Hanka Heřmánková. Všechny dámy jsou vyfocené s dětmi z dětského domova.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

5. 11. 2015 08:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.