(Zdroj: Herminapress.cz ) 22x FOTO

Klára Doležalová si vyhlédla obraz, manžel by dal přednost autorce

PRAHA – „Jsou to hezké obrazy a vychází z nich spousta energie. Určitě bych si tady vybrala. Dokonce jeden, který mne opravdu oslovil bych si s chutí vystavila doma,“ řekla nám na vernisáži výstavy herečky, veterinární sestry a nekonvenční výtvarnice Kateřiny Hrachovcové – Herčíkové v klubu SaSaZu moderátorka Klára Doležalová a hned se nechala u vybraného dílka i vyfotografovat. Její manžel podobné estetické cítění viditelně nesdílel. „Já bych dal přednost autorce a obrazy bych jí nechal,“ se smíchem prozradil Miodrag, ale i on si vystavená díla po chvilce váhání prohlédl.

„Je to moje první výstava. Tohle je výběr z více než stovky obrazů, které jsem namalovala. Kreslit jsem ovšem začala už jako malá holka, ovšem k tomu, co zde vidíte mě přivedla moje duchovní průvodkyně a tak trochu šamanka Kateřina Karaimi. Obrazy nemají název, ten si musí k nim dát každý, kdo se na ně dívá. Jsou to obrazy srdce a duše a snad vysílají pro pozorovatele energii. A protože já jsem založením optimistka, tak jedině tu kladnou,“ vysvětlila autorka.

Na vernisáž dorazili i další známé osobnosti. Třeba Eva Pilarová si se zájmem po delší dobu prohlížela obraz s kočkou. „Ten by se mi líbil. Já se ve výtvarném umění příliš nevyznám, ale tohle milé dílko mne opravdu zaujalo. Ano, moc se mi zamlouvá,“ uvedla zpěvačka. Své obrazové favority si na vernisáži našli i Pavel Vítek s Janisem Sidovským, Karel Štědrý, Eva Čížkovská nebo Radek John.

17. 9. 2014 00:29 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.