(Zdroj: Česká televize ) 9x FOTO

Klára Melíšková přiznala dětskou lásku. Detektivové od Nejsvětější Trojice ve zběsilém závodě s vrahem!

Mají tři dny, aby odhalili sériového vraha, než zemřou další oběti. Detektivové od Nejsvětější Trojice řeší poslední případ. Minisérie Živé terče jsou opravdu poslední, to potvrdil režisér Jan Hřebejk.

„Ať už jsme točili Případ pro exorcistu, Modré stíny, Pět mrtvých psů či Vodníka, vždycky jsem si říkal, že je to naposledy. A pak přišly Živé terče. Když takovou dobu děláte se stejnými herci a se stejným štábem, je to radost. Nechce se vám od nich. Ale nyní je to opravdu poslední detektivní miniserie,“ uvedl na tiskové konferenci České televizeJan Hřebejk, který se v průběhu natáčení střídal s Viktorem Taušem.

Poslední část Detektivů od Nejsvětější Trojice se zaměří i na soukromí hlavních postav, jednou z dějových linek bude milostný vztah majorky Výrové s Mojmírem Rovenským, kterého ztvárnil Viktor Preiss. „Do Viktora Preisse jsem byla zamilovaná jako holka, když hrál v Nemocnici na kraji města. Tehdy by mě ani ve snu nenapadlo, že budu herečka a že se s panem Preissem potkáme jako kolegové a ještě v tak blízkém vztahu. Je milý, zkušený a je s ním nádherná spolupráce,“ říká Klára Melíšková.

V hlavních rolích miniserie Živé terče se kromě již známých postav - Kláry Melíškové, Stanislava Majera či Miroslava Krobota - objeví také Táňa Pauhofová, Igor Orozovič a Michal Isteník.

 První díl Živých terčů uvede ČT1 v neděli 28. dubna ve 20 hodin.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

17. 4. 2019 09:00 Autor: MH
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.