(Zdroj: Herminapress.cz ) 47x FOTO

Klírův nový kalendář je od května do května: V lednu nebyl čas, říká návrhář

Módní návrhář Josef Klír ve svém butiku pokřtil svůj každoroční kalendář, který aspiruje na nejoriginálnější v Čechách. Je totiž od května do května.

„Nestíhali jsme, bylo toho moc kvůli stěhování do těchto nových prostorů a zafungovala únava. Ale všechno zlé je pro něco dobré, kalendář od ledna do prosince dělá každý,“ vysvětluje návrhář. Letošní je laděný do džínoviny, což je prý Klírova srdeční záležitost už od střední školy.

„Hlavně je v tom kalendáři džínovina, kterou jsem měl asi šest let ve skladu a teď dozrál její čas. Klasická džínovina je temně modrá, ale baví mě, že se s ní dá experimentovat a může barvy měnit,“ říká Klír, který so zakládá na tom, že u focení musí osobně být.

„Jsem rád, že mám nápady a kolem sebe lidi, co to zkousnou a jdou do toho se mnou. I když si nemyslím, že bych byl vyloženě problematický typ,“ zamýšlí se návrhář nad lidmi kolem sebe. Zároveň apeluje na veřejnost, aby se nebáli jeho butik navštívit. Nedávno navrhl pro běžné nošení kolekci ponožek a chystá také jednoduchá trička.

„Klír to nejsou jen celebrity, jak si všichni myslí,“ dodává návrhář.

Jednou z modelek, která v kalendáři pózovala, je i Veronika Procházková. Josef Klír patří k jejím nejbližším přátelům.

„Manžel si od něj oblíbil džíny, protože jako hokejista má trochu netradiční postavu. Dnes mě bohužel nedoprovodil, má kvůli hokeji individuální přípravu,“ říká modelka, která si s manželem není jistá ani společnou dovolenou. Proto se v létě rozhodla vyrazit s kamarádkami do Marseille. Výlet nazvaly Rajda dovolená. Veronika teď nejvíce času tráví právě na cestách.

„Loni jsem skončila školu, takže se teď naplno věnuju modelingu. Mám věčně rozbalený kufr a book po ruce. Chci si to ještě naplno užít, dokud to jde,“ říká modelka.

Na křest dorazila také Lenka Vacvalová. Ta je v kalendáři za retro vojandu s celým ptačím křídlem ve vlasech. Lenka prozradila, že se jí teď rýsuje větší role v novém seriálu na Primě.

3. 6. 2014 00:46 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.