Sympatickou zpěvačku Sabinu Křovákovou mrzí, že je zaškatulkovaná stále holka ze SuperStar. (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Kluci, máte šanci! Zpěvačka Sabina Křováková je stále volná

Zpěvačka a muzikantka Sabina Křováková, vítězka SuperStar 2013, si splnila sen. Vydala svoje první CD Zápalky, které nedávno pokřtila. Sama si píše texty k písničkám a skládá hudbu. Jen ji mrzí ji, že jí zůstává nálepka té holky ze Superstar.

„Doufám, že tou deskou se to změní a už mě nebudou brát jako holku ze Superstar. Ač na to období ráda vzpomíná, tak potom vám nikdo nepomůže, to člověk musí sám. Té nálepky se chci zbavit,“ říká Sabina odhodlaně a věří, že jí k tomu pomůže nová deska.

„Singl tam je, ale je těžké vybírat. Když to člověk celé napíše, není objektivní a neví, co by se lidem nejvíc líbilo. My jsme nejdřív vypálili s písničkou Louky, pole, lán, na kterou máme videoklip. Ta je rychlejší. Pak tam máme jednu pomalejší, ta je na zimu. Ale člověk nikdy nedokáže říct, co bude úspěšné. Už jsem se několikrát zmýlila. Třeba bude hitovka až na té další desce,“ přemítá Sabina.

A protože většinu svého volného času trávila zavřená ve studiu, stále nemá přítele

„Nic se nezměnilo, já jsem teď opravdu makala na té desce a na dnešním křtu. Na chlapy opravdu nebyl čas,“ pokrčila bezradně rameny Sabina Křováková. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

4. 12. 2015 14:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.