You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: YouTube ) 1x FOTO VIDEO

Kluci se dali do pohybu! S knírem běží Vašut, Kotek, Carda, Záruba....

Skladba bratrů Gibbových More Than a Woman z filmu Horečka sobotní noci (Saturday Night Fever) z roku 1977 se stala písní letošního ročníku akce Movember. Píseň je na Supraphonline.cz ke stažení zdarma po celý listopad.

Duo Těžkej Pokondr (Roman Ondráček a Miloš Pokorný) se již podruhé zapojilo do akce MOVEMBER stejnojmenné charitativní organizace, která jako jediná řeší otázku mužského zdraví v globálním měřítku s jediným cílem, aby muži neumírali příliš mladí. Movember vyzývá muže k tomu, aby si v listopadu nechali narůst knír, pečovali o něj po 30 dní a s jeho pomocí vybrali peníze na podporu zdraví mužů.

Těžkej Pokondr letos pro Movember nazpíval píseň MARATON S KŇOUREM, svou verzi hitu „More Than a Woman“ z filmu Horečka sobotní noci (Saturday Night Fever) z roku 1977 s českým textem Romana Ondráčka.

„Po sympatickém ohlasu na klip i song KNÍRA MÁM jsme byli opět požádáni, abychom se po roční pauze znovu stali ambasadory MOVEMBERU pro Českou republiku. I tentokrát nás rádi podpořili kamarádi z řad umělců i sportovců, „nasadili“ kníry a vyrazili s námi běžet MARATÓN S KŇOUREM. Tímto chceme všem kníračům moc poděkovat, a že je to i bavilo, je na klipu vidět. Díky hoši!“ komentují Pokondři. 

Píseň je podpořena videoklipem v režii Štěpána FOK Vodrážky a kamerou Martina Douby. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

1. 11. 2016 17:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.