(Zdroj: Herminapress.cz ) 18x FOTO

Kluci Sobotové dřou na Muže roku! Zatímco táta radí, syn se oddává jiným radovánkám

Sice je zastáncem olympijského hesla, že není důležité zvítězit, ale zúčastnit se, přesto dělá vše pro to, aby uspěl ne na olympiádě, ale v letošní soutěži Muž roku. Ta vyvrcholí finálovým večerem v srpnu v Náchodě. Syn hereckého páru Luďka a Adiny Sobotových, Láďa, maká tvrdě na své postavě, která kromě jiného, bude bezesporu hrát důležitou roli při rozhodování poroty.

Před pár dny se vrátil spolu se svou přítelkyní Týnou, mimochodem výživovou poradkyní, která mu dost zásadně mluví do jeho stravovacích návyků, z dovolené ve Vietnamu a hned se pustil do tréninku. Situaci má o něco lehčí, než někteří jeho protivníci, protože pohyb a sport jsou nejen jeho láskou, ale i zaměstnáním. Dělá trenéra tenisu a současně i trenéra ve Fitness Station v Hostivicích a Radlicích, kde jsme i páreček načapali.

„Chci si vyzkoušet, co tahle soutěž obnáší, je to pro mě něco nového a současně i výzva. Ve fitku jsem zhruba tak čtyřikrát týdně a snažím se nic nezanedbat. Týna mi pomáhá nejen s jídelníčkem, ale i se mnou cvičí a všestranně mě podporuje. Nevím, jak dopadnu a ani o finále příliš nepřemýšlím. Je to nová zkušenost a uvidím, jak v konkurenci dopadnu. Připravit se ale chci co nejlépe,“ řekl Láďa Sobota a šel s Týnou posilovat. Některé jejich společné cvičební prvky dost překvapily, a kdyby si je někdo nafilmoval, byly by možná i mládeži nepřístupné. Ovšem vymakané tělo zřejmě chce své.

Podporu má Láďa i v rodičích. Ti do fitka dorazili rovněž, ale „mučícím“ přístrojům se vyhýbali obloukem a soustředili se spíše na povzbuzování.

„Já si občas zavzpírám, hlavně ale zdvíhám sklenici s pivem, činky přenechávám synovi,“ se smíchem vysvětlil taťka Luděk a předvedl názorně svoji parádní disciplínu. 

„Pozor ale, nezdvihám jenom sklenice. Mám rád, stejně jako manželka tenis, který chodíme hrát skoro pravidelně. Ona navíc s chutí hraje šipky a také lyžuje, já ze zimních sportů zase preferuji sáňkování, ve kterém jsem téměř nedostižný. Je to prostě tak, že u nás sportuje celá rodina,“ uvedl Luděk Sobota, který se ve své hlavní profesi objeví ve filmu pro děti Pátá svatba a hlavně chystá vlastní představení v Branickém divadle s názvem Dvě facky a pohřeb, ke kterému napsal scénář a od druhé poloviny května se v něm představí spolu s manželkou.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

27. 3. 2017 10:50 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.