Tereza Kostková a Kateřina Hrachovcová byly kmotry nového alba šansoniérky Renaty Drössler. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Kmotry nového alba Renaty Drössler se na křtu sešly, kde ale zůstal známý moderátor?

Nebývá častým jevem, aby herečka a moderátorka Tereza Kostková (39) měla času nazbyt. Spíš jde z kola do kola, ale na šansoniérku Renata Drössler (52) si chvilku udělala. A jak řekla, tak velice ráda.

„Dneska nehraji, snad jenom drobnou etudu u plotny. Musím ještě skočit pro Toníčka, něco nakoupit a vyrobit večeři, ale sem jsem prostě přijít musela. Moje dlouholetá kamarádka, samozřejmě i kolegyně herečka a excelentní šansoniérka, Renata Drössler tu spolu s básníkem Jiřím Žáčkem pošlou do světa knihu Šansony a spol. A tuhle příležitost se tu s ní setkat, poslechnout si pár jejích písní, být kmotrou a navíc si potřást rukou s Jiřím Žáčkem, na jehož básních jsem kdysi vyrůstala, jsem nemohla propást,“ uvedla Tereza.

I sama zpěvačka a herečka Renata Drössler, které se přezdívá česká Marlene Dietrich, má slabost pro básně Jiřího Žáčka. „Před deseti lety jsem si četla knížky Jiřího Žáčka a velice na mě zapůsobily. Začala jsem je proto zhudebňovat a zpívat jeho básně, které jsou mi velice blízké. Teď vycházejí jako knížka spolu s cédéčkem, kde jsou některé z nich nazpívané,“ vysvětlila.

Další kmotrou byla Kateřina Hrachovcová (41) a kmotrem měl být i moderátor Jan Musil (48). Ten ovšem dorazil s větším zpožděním, a tak si užíval křest už jen coby divák. 

„Znáte to, pražská doprava. Kolony a poskoky krokem. Je mi to líto, ale stihl jsem alespoň část Renatina vystoupení, a to mi všechno cestovní rozčilování vynahradilo,“ nechal se slyšet Musil.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

13. 11. 2015 09:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.