Herečka Aňa Geislerová s maminkou Věrou a sestrami Lelou a Ester pokřtila svoji první knížku. (Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Knihu Ani Geislerové křtily její sestry a maminka. Vidíte tu podobu?

Matka tří dětí, oblíbená herečka a držitelka pěti Českých lvů Aňa Geislerová (39) zabrousila i do literatury. V restauraci Cafe-cafe pokřtila knížku s názvem P.S. a současně i její audioverzi. Kmotry byli její sourozenci Ester (31) a Lela (40), která i knížku ilustrovala, maminka Věra Geislerová (69) a nechyběly ani sudičky z časopisu Elle - Andrea Běhounková a Ivona Petružálková.

„Mám z knížky i cédéčka velikánskou radost. Jsou to mé deníkové zápisky z běžného života i soukromí. Psala jsem je v obdobích radosti a štěstí, ale i když mi nebylo nejlépe. Je to takový zvláštní záznam ze života, a když to vezmu zpětně a přečtu si ho, jsem občas zaskočená vlastní otevřeností,“ s úsměvem uvedla Aňa.

Knížka i audiokniha obsahují v podstatě sbírku fejetonů, které Geislerová uveřejňovala v časopisu Elle doplněné o pár nepublikovaných věcí. Jak prozradila, kromě toho, že píše deníky svým dětem, má nápad i na dvě další knihy. Herečka tedy vstoupila i na pole literární. V hlavě má, jak bylo řečeno, další knížky, ale co třeba něco většího, třeba román nebo filmový scénář? 

„Jo, jasně, to taky přijde. Já mám seznamy úkolů, které si po jejich realizaci odškrtávám. Natočit film je tam taky i režie. Trpělivost, všechno bude a jednou si odškrtnu i tyhle věci. Víte, herectví je můj hlavní vztah, je to takové manželství a všechny ty ostatní věci okolo, ty aktivity, jsou pro mě zpestřujícími koníčky, který ten hlavní vztah udržují ve formě“ dodala Aňa Geislerová, které přišla poblahopřát k vydání zmíněné knížky a audioknihy kamarádka Tereza Kostková, stejně jako její oblíbení páni režiséři Jan Hřebejk a Jiří Strach a další kvanta jejích známých i méně známých přátel.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

3. 12. 2015 08:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.