You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Podívejte se na stejnojmenný klip z alba Aftershocks, na němž se podílel Michael Kocáb a další umělci. (Zdroj: YouTube/Warner Music ) 5x FOTO VIDEO

Kocáb má nový klip a neuvěřitelné plány s Ozzym Osbournem!

Michael Kocáb (61) představil nový klip k písni Aftershocks ze stejnojmenného alba, které loni vydal spolu s dalšími hudebníky – australským bubeníkem Virgilem Donatim, americkým baskytaristou Billym Sheehanem a australským kytaristou Glennem Proudfootem.

Jedná se již o třetí videoklip k projektu. Kromě hudebníků samých v klipu účinkují např. herečka Iva Pazderková, české rockové legendy Jana Kratochvílová a Jiří Hrubeš nebo hudebník Varhan Orchestrovič Bauer.

Na příští rok chystá Kocáb pokračování s pracovním názvem Aftershocks 2, ale má i další smělé plány. Hudebník uvažuje o navázání spolupráce s Ozzym Osbournem nebo se syny Franka Zappy. Na tiskové konferenci, kterou svolal ve svém nahrávacím studiu, se svěřil, jak před lety navázal vztah právě s Frankem Zappou.

„Nejraději bych udělal to, co v mládí. Tehdy jsem se prostě postavil před Zappův barák,“ vyprávěl Kocáb, který tehdy vyrazil přímo do Hollywoodu. Potom stál v horku před jeho domem tři hodiny.

„Po třech hodinách Zappa vylezl z domu a šel vyhodit odpadky. Přistoupil jsem k plotu a on začal utíkat ke dveřím, že ho chci zavraždit jako Lennona. Mával jsem na něj svou deskou Odysseus a říkal, že si chci promluvit. Nakonec si vzal tu desku a na patnáct minut zmizel, šel si ji poslechnout,“ pochlubil se muzikant.

„Potom mě vzal dovnitř a tři hodiny jsme si povídali, rozebírali mé skladby a stali se z nás kamarádi. Poznal ve mně kolegu,“ dodává Kocáb.

Že by mu to s Osbournem vyšlo stejnou metodou, si Michael nemyslí, na Ozzyho si ale skutečně dělá zálusk.

„Mohl bych si hrát před jeho domem na bezdomovce. Třeba by se mu mě zželelo, dal by mi jídlo a já bych mu začal vyprávět o mé hudbě,“ přemítal Michael Kocáb.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

3. 8. 2015 17:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.