Josef Vojtek a Marián Vojtko si v Angelice zahrají mužného Joffreye de Peyrac. (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Kocouři Vojtek a Vojtko se těší na mladou Angeliku. Kdo si ji zahraje?

Více než desítka nových tváří se objeví od 18. února příštího roku v obnovené premiéře muzikálu Angelika, který složil Michal David podle námětu románu Anne Golon a jehož režisérem je podle režijní koncepce Jozefa Bednárika Libor Vaculík. Na nové kolegyně v hlavní ženské roli, které nahradí Moniku Absolonovou, Dashu a Leonu Machálkovou, se velice těší oba alternanti Joffreye de Peyrac Pepa Vojtek (50) a Marián Vojtko (42).

„Je to paráda, Angeliky nám omládly, navíc jsou to skvělé zpěvačky, co si přát víc. A Peyracové? Oba za těch osm let, od první premiéry, nepochybně ještě víc zmužněli a shrnuto, při vší naší skromnosti, bezesporu budou pro Kamilu Nývltovou, Alžbětu Bartošovou a Míšu Gemrotovou i zajímavější a atraktivnější,“ s úsměvem a téměř jednohlasně uvedli Vojtek a Vojtko.

Úplně noví budou i oba Nicolasové. Místo Alana Bastiena, Tomáše Berouna a Bohuše Matuše se na jevišti Divadla Broadway představí Jan Kopečný a Josef Vágner. 

„Jsem rád za tuhle roli. Historická a romantická díla jsou mojí doménou. Těším se moc. Angelika je parádní dílo se skvělou muzikou a určitě si ten muzikál budu užívat. Hraju opět klaďase, záporáci se mi prozatím vyhýbají, což je fajn. I když, abych pravdu řekl, bych si někdy v budoucnu třeba i nějakého drsňáka střihnul. Teď budu ale Nicolas a budu jím strašně rád, “ nechal se slyšet Honza Kopečný.

Kromě zmíněných se v nově nastudovaném muzikálu Angelika objeví mj. Martin Šemík, který doplní Aliho Amiriho v roli Bachtiary beje, Olga Lounová s Yvettou Blanarovičovou se přidají k Radce Fišarové a budou hrát Contoire atd. atd. Prostě k osvědčeným matadorům přibydou nové tváře, a jak se nechal slyšet autor díla Michal David, budou určitě vítanou změnou a posilou.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

4. 12. 2015 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.