Marian Vojtko (Zdroj: Herminapress.cz ) 12x FOTO

Kolem Mariana Vojtka není bezpečno. Zpěvák střílí kam se mu zamane

Vždycky, když hraje Fantoma opery v Goja Music Hall přijde prý o něco dříve vlétne do střelnice a pálí, dokud nemá pugét papírových růží. Ty pak, jak přiznává, rozdává nejen svým kolegyním z muzikálu, ale po představení i konkubínám.

„Je to přesné. Rád ženy obdarovávám, navíc když ty kytky vystřílím vlastnoručně. Koupit nějakou haluz u stánku umí každý, ale vlastním umem je získat, to chce léta dřiny v tréninku, přesné oko a hodně peněz,“ vysvětlil Marian Vojtko, kterého jsme spolu s kolegy z muzikálu Fantom opery, Monikou Sommerovou, Michalem Bragagnolo a Terezkou Mátlovou s dcerou Emily Ann, zastihli při radovánkách na Matějské pouti. Všechno, čím se Maroš pochlubil, mohla být pravda, až na to přesné oko.

„No, dobrá. Sokolí oko nejsem. Spíš Anton Špelec, ostrostřelec. Semtam mi nějaká ta střela ulítne neznámo kam a do koho, ovšem výsledek, že odcházím s pugétem, to neovlivní. Jen obsah peněženky. Mezi námi, i proto rád hraji dvojáky, abych měl finance na zaplacení své vášně. To víte, někdo ujíždí na automatech, já na střelnici,“ s úsměvem, dodal Vojtko a po ukázkové střelbě si zašel spolu s kolegy zařádit na lochnesku. Na ní a na dětském kolotoči se cítila jako ryba ve vodě malá Emily, ale ani maminka Tereza si nenechala neposednou lochnesku ujít.

„Máme divadlo hned vedle atrakcí, takže na Matějské jsme s dcerou každou chvilku. Je tu strašně moc lákadel, ovšem my holky preferujeme především autodrom. Na něm nám to jde a tam se cítíme parádně. Na nějaký adrenalin nás neužije,“ nechala se slyšet Tereza Mátlová, neboli muzikálová Carlotta Giudicelli.

Úplným opakem ovšem byla Monika Sommerová a Michal Bragagnolo. Oba mlaďoši, jinak muzikáloví Christina Daaé a Raoul, vyhledávají spíše adrenalin, a proto se nenechali přemlouvat a vyzkoušeli si katapult. Mnohým se z atrakce motala hlava, jiní měli problémy se žaludkem, zmíněná dvojka ovšem létání, blimbání a točení zvládla v pohodě.

„Jo, to byla paráda. Takové atrakce se mi líbí. Tohle ještě ovšem nebylo až tak dramatické, budu muset vyzkoušet něco drsnějšího. Kdepak nějaké vláčky, kolotoče nebo skákadla, na to mě neužije,“ konstatovala Monika a šla zakoupit perníkové srdce pro své rodiče. Přítele prý spíše vytáhne do střelnice, protože na rozdíl od fantoma Vojtka trefí, co si zamane a ona sama by si kytku z pouti docela líbit dala.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

5. 4. 2016 09:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.