(Zdroj: Herminapress.cz ) 27x FOTO

Kolik zajíčků má doma zpěvák Bohuš Matuš? Počty jsou jasné!

Koncertuje, hraje a zpívá v muzikálech a je, jak by se dalo tedy předpokládat s časem na štíru. Opak je ale pravdou. Přes pracovní radosti a povinnosti si prý pro potěchu přibral ještě docela náročného koníčka, který mu zpestřuje chvíle volna, a tím je chovatelství. Prostě je to tak – Bohuš Matuš pečuje ve své domácnosti o zajíce!

„No, tak bych to nespecifikoval. Chovám si jednoho zajíčka a tím je moje partnerka Lucinka a ostatní tři nejsou zající, ale králíci. Jak vidíte na fotkách jsou to zvířátka krásná, milá, veselá a hlavně bordelářská. V kleci je mít nemůže, stejně jako v akváriu, volně po bytě je pobíhat také nemohu nechat, takže jsem jim stvořil vlastnoručně i ohrádku, v níž žijí a daří se jim dobře. Díky nim jsem chtě nechtě musel přivyknout i domácím pracím, protože mazlíčci nadělají děsný bordel nejen v ohrádce, ale podestýlku při svých hrách servírují po celém bytě. A jelikož nechci nechávat péči o domácnost jen na své přítelkyni, nezbývá mi než se zapojit a s koštětem v ruce likviduji následky zvířecích hrátek,“ vysvětlil nám Bohuš, který byl pěveckou ozdobou akce Zpátky do školy uspořádané Kapkou Naděje na pediatrické klinice motolské nemocnice.

A dva zajíčky, dvounohé si hýčká a „pěstuje“ i Dan Hůlka. Své pozdnější rodičovství si spolu s manželkou Barborkou užívá plnými doušky. I on spolu s rodinkou přišel potěšit děti do nemocnice a zazpíval jim pár svých největších „pecek“. A bavili se nejen malí pacienti, ale i jeho Rozárka. Ta si při tátových písničkách pobrukovala zatím neidentifikovatelné melodie, semtam přidala i taneček a když ukončil své vystoupení vyrazila s ním k parkujícímu autíčku, kde si vyzkoušela své řidičské umění. „Tak nevím, bude zpěvačkou, tanečnicí nebo automobilovou závodnicí? Toť otázka. Je fakt, že dcerka zvládá tyhle činnosti dost dobře, takže možná si zvolí všechny tyhle činnosti. Jen to řízení budeme muset ještě nějaký čas dopilovat, přeci jen za tím volantem není ještě jako doma, ale máme na to ještě dost času,“ s úsměvem prozradil šťastný otec a pustil se, coby instruktor autoškoly do dalšího vysvětlování zákonitostí silničního provozu. 

V motolské nemocnici nechyběli ani účinkující z muzikálu Kocour v botách Nelly Řehořová, Jan Kopečný a Petr Ryšavý

Leona Machálková, Daniel Hůlka, Jan Kopečný a Bohuš Matuš také zazpívají na koncertu Nejslavnějších českých muzikálů 18. ledna v 02 aréně, kde zazní muzikálové hity Karla Svobody a Michala Davida.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

6. 9. 2019 08:30 Autor: VSy
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.