(Zdroj: Herminapress.cz ) 18x FOTO

Kolotoč kolem StarDance se roztáčí! Na koho si Richard Genzer, coby nový porotce soutěže, brousí zuby?

 A je to (skoro) tu. Už za měsíc, přesně 12. října odstartuje na obrazovkách České televize jubilejní desátý ročník oblíbené taneční soutěže StarDance. A jak bylo zvykem téměř v každé řadě i tentokrát se diváci mohou těšit na řadu novinek. Jednou z nich je třeba obměněná dvojice porotců. K tradičním, Tatianě Drexler a Zdeňku Chlopčíkovi, přibude Jan Tománek a Richard Genzer.

„Jo, je to tak. Já coby nová posila poroty na svoje hodnocení půjdu od lesa a přes husí kůži, prostě tak nějak budu vlkem v kůži beránčí. Jelikož jsem v předchozím ročníku trpěl mezi soutěžícími, mám v plánu být letos výrazně hodnější na tanečníky, než ostatní porotci. Na své kolegy v porotě budu naopak jako ras, to je mým záměrem,“ nechal se slyšet Genzer.

Mezi desítkou párů bude poprvé v české historii youtuber, kterým je Karel „Kovy“ Kovář, spisovatelka Radka Třeštíková a rybář Jakub Vágner. Mezi hereckými osobnostmi se o palmu vítězství chystají zabojovat Veronika Khek Kubařová, Miroslav Hanuš a Matouš Ruml, pěvce zastupují Tonya Graves a Xindl X, lyžařskou stopu vymění za taneční parket Gabriela Koukalová a domácí ČT bude zastupovat Nora Fridrichová. Všichni samozřejmě s profesionálními tanečními partnery.

„Na casting jsme pozvali zhruba padesátku zájemců. Ti vybraní jsou opravdu špičkoví po taneční stránce, takže určitě bude nač se těšit. Rozhodly pro ně osobitost, charisma a schopnost komunikace,“ vysvětlil výběr odborný poradce soutěže Jan Onder.

Nové budou i tematické večery, které Věnovány budou nejznámějším pohádkovým melodiím, oslavě třiceti let svobody nebo písním Karla Gotta, který oslaví letos životní jubileum. Samozřejmě chybět nebude ani tradiční benefiční díl pro Centrum Paraple se Zdeňkem Svěrákem v roli pátého porotce. A ještě jedna tradice bude zachována a tou je, jak jinak, osobnost moderátorů, kterými se opět stanou stálice pořadu Marek Eben a Tereza Kostková. „Hodně to letí, což bych se nenadála, když StarDance začal. Teď odstartuje desátý ročník a přiznávám, že se na něj těším stejně jako na ty minulé. Přála bych si, aby ho měli diváci stejně rádi a těšili se z něj tak upřímně, jak to já cítím,“ svěřila se Tereza Kostková.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

11. 9. 2019 10:00 Autor: VSy
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.