You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Podívejte se na trailer k českému filmu Celebrity s.r.o. (Zdroj: YouTube ) VIDEO

Komedie Celebrity s.r.o., ve které hraje Jiří Mádl režiséra seriálu, dnes vstupuje do kin!

Nová česká komedie režiséra Miloše Šmídmajera Celebrity s.r.o., o natáčení nekonečného televizního seriálu, kde se schyluje ke zločinu, ale také se tu rodí příběh opravdové lásky, má dnes premiéru souběžně v českých i slovenských kinech.

Děj filmu, vyprávěný s vtipnou nadsázkou a lehkou parodií, nás zavede do zákulisí natáčení seriálu Podej štěstí ruku. Ostřílení bardi se zde v pauzách mezi natáčením snaží zapůsobit na krásné herecké novicky, prudivé herecké legendy dělají skandály i před kamerou, scenáristi vymýšlejí krkolomné zvraty příběhu, sem tam spadnou kulisy...

Jediným zákonem je křivka divácké sledovanosti, nad níž bdí železnou rukou producentka Puflerová (Vilma Cibulková). Mladý režisér Tomáš Hrobský (Jiří Mádl) má vlastní ambiciózní sny o filmu a nabourá mdlou seriálovou rutinu provokativní změnou, vloží do děje postavu, která kopíruje (ne právě lichotivě) reálnou postavu mediálně známého lobbisty, respektive mafiána. Sledovanost kvete, ale mafián, který se v seriálu pozná, drsně zaútočí.

Ve snímku Celebrity s.r.o. dále hrají Monika Horváthová, Filip Kaňkovský, Antonín Procházka, Zuzana Bydžovská, Robert Jašków, Martin Stránský, Andrea Kerestešová, Zdena Hadrbolcová, Miroslav Táborský a další.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

29. 10. 2015 17:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.