(Zdroj: Herminapress.cz ) 20x FOTO

Komu se to povede? Dceru Lucie Zedníčkové počurala želva, dcera Báry Kodetové překonala strach z hadů a Jiří Lábus nedostal kýlu

Na zahájení akce Poznáváme české ZOO s Dobou ledovou, se přišly podívat známé osobnosti se svými dětmi a Sid z Doby ledové jim dokonce připravil několik zvířat k pohlazení a pochování.

Největší rozruch ale vzbudila velká želva, která počurala dceru Lucie Zedníčkové Amálii.

„No vidíš, kdo může říct, že ho počurala želva,“ uklidňovala svou dceru Lucie Zedníčková. Amálie pak s počuranými kalhotami zvládla i ledovou vycházku po pražské ZOO.

Lucie se navíc svěřila, že na internetu pozoruje nově narozená slůňata a nemůže se dočkat, až je uvidí.

„Nevěřila bych, že se vydržím tak dlouho dívat na spící slůně,“ smála se Lucie.  „Dobrý jsou taky rybičky, ty výborně uklidňujou. Ne na internetu, v akvárku,“ doporučoval na to Petr Vágner, který dorazil s dcerou i synem.

Dcera Báry Kodetové tak překonala svůj strach z hadů a pohladila si velkého přítulného škrtiče. „Jé, ten je hebký, z něj by byla výborná kabelka,“ shodli se se smíchem přítomné celebrity. Ondra Havel ze seriálu Ulice pak svedl s obávaným škrtičem souboj o život.

S hadem se spřátelil i Jiří Lábus a pokoušel se s ním dokonce domluvit, velkou želvu si ale pochovat nechtěl. „Cože? Má 11 kilo? Tak to ne, díky, to bych si uhnal kýlu,“ smál se Jiří Lábus. 

Výpravu po českých zoologických zahradách si může udělat každý. DVD s letošním trhákem - Doba ledová: Mamutí drcnutí -  totiž obsahuje volné kupony do patnácti českých ZOO.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

1. 12. 2016 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.