(Zdroj: Herminapress.cz ) 29x FOTO

Koncert pro Slunce pod taktovkou Kateřiny Brožové! Hvězdní hosté, křest kalendáře a jedno velké překvapení...

V Divadle Bez zábradlí to zase jednou vřelo. Benefiční koncert Hvězdy pro Slunce přilákal do hlediště diváky a svěřence Nadační fond Slunce, kteří si přišli tuto jedinečnou akci náležitě užít. Hlavní organizaci koncertu na podporu zdravotně postižených lidí si letos na svá bedra vzala zpěvačka a herečka Kateřina Brožová, která byla s výsledkem celého večera velmi spokojená.

„Večer se opravdu vydařil. Přípravě a organizaci jsem věnovala hodně času, ale vyplatilo se. Koncert byl skvělý, módní přehlídka pro děti také a charitativní kalendář je pokřtěn. Dokonce jsem si i zazpívala s živým orchestrem Septet Plus Dalibora Kaprase,“ shrnula v kostce průběh večera Kateřina Brožová, která je jednou z ambasadorek Nadačního fondu Slunce.

Před plným hledištěm Divadla Bez zábradlí se představili kytarový virtuóz Lubomír Brabec, mladá hvězda Kateřina Marie Fialová, šansoniérka Radka Fišarová, herečka Nikol Heřmánková Kouklová, zpěvačky a zpěváci Hanka Křížková, Zuzana Stirská, Dáša Zázvůrková, Zuzana Žáková, Marian Vojtko, Radim Schwab a Bohuš Matuš.   

Kateřina Brožová se také zasloužila o produkci nového „koňského“ kalendáře Slunce 2020. V okolí statku Voleveč vznikly krásné snímky Petra Burdy, kterému se před objektiv postavili žáci se školy Slunce a známé osobnosti.

Překvapením večera dětská přehlídka módního oblečení, kterou si vzal na starost módní stylista Martin Gruntorád. Ten oblékl děti do slušivého oblečení Marks & Spencer a obul do bot značky CCC a navíc zařídil, že si děti mohly obleční a boty vzít sebou domů. Modelkám a modelům z řad žáků školy Slunce tak organizátorka charitativního večera a její tým připravili nezapomenutelný zážitek.

Organizací benefičního večera pro příští rok byla pověřená další z ambasadorek Dáša Zázvůrková. „Dát dohromady tým, uspořádat focení kalendáře a koncert není nic lehkého. Příští rok to čeká na mne,“ usmívala se zpěvačka.

Známí umělci vystoupili bez nároku na honorář a výtěžek z koncertu a prodeje kalendáře poputuje ve prospěch dětí a dospělých s hendikepy ve Slunci. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

8. 11. 2019 11:00 Autor: MH
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.