(Zdroj: Herminapress.cz ) 18x FOTO

Konec kadeřníků v Čechách! Co se dočtete v knize Rozčesejme Česko?

Účes do školy a do školky během chvilky? Jde to! Díky knize Rozčesejme Česko přestává být česání sci-fi! A to jak pro maminky prožívající hektická rána, tak pro ty, kdo si myslí, že mají nešikovné prsty. Psycholožka Anna Lukešová, maminka dvou dcer a lektorka 1. školy účesů, vám poradí, jak na dítě, které se nerado češe, a prozradí úzkou spojitost mezi česáním a psychologií.

„Přátelé, kamarádi, my to Česko rozčešeme! Děkuji všem, co mi poskytli jakoukoliv podporu - za jejich čas, energii a důvěru v to, že má cenu učit malé slečny, aby chodily upravené a rodiče, aby skrz vlásky prohlubovali vztah s dětmi," uvedla autorka knihy.

A že si knihu přečtou i otcové je nabíledni. Prvním chlapem byl ředitel Národního muzea Michal Lukeš, manžel autorky a otec zmíněných dcer. Druhým zase Vlasta Korec, který moderoval křest knihy, kde originálním způsobem, kterým je přehledný fotonávod či videonávod pod QR kódem, se naučíte 30 účesů a 3 variace každého z nich. Hravě tak zvládnete učesat Saturn, Pampelišku, Kobru, Levanduli, Korunku nebo třeba Plavečák či Pavučinu.

Kniha nabízí i prostor na fotky, poznámky a v neposlední řadě na pramínek vlasů, a stane se tak věčně živou vzpomínkou na dobu, kdy jste učili své dítě kráse a prožívali s ním tím ty nejněžnější chvíle. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

 

ji všem, co mi poskytli jakoukoliv podporu - za jejich čas, energii a důvěru v to, že má cenu učit malé slečny, aby chodily upravené a rodiče, aby skrz vlásky prohlubovali vztah s dětmi,“ uvedla autorka knihy, kde o

27. 11. 2019 15:00 Autor: ext
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.